Andrzej Piaseczny z programem w Meloradiu

Meloradio wprowadza do ramówki nowy muzyczny program, którego gospodarzem będzie Andrzej Piaseczny. Program zatytułowany „50/50” po raz pierwszy pojawi się na antenie w czwartek, 22 kwietnia o 18:00 i będzie trwał do 20:00.

Andrzej Piaseczny spotykał się będzie ze słuchaczami Meloradia w towarzystwie zaproszonych gości – między innymi artystów, którzy stworzyli dla niego piosenki na jego nową płytę „50/50”. Każdy odcinek programu przybliży słuchaczom osobę gościa – to, co gra mu w duszy – zawodowo i prywatnie – oraz mnóstwo ciekawych zdarzeń z historii polskiej i światowej muzyki.

Jest mi niezmiernie miło, że będę mógł ucieszyć słuchaczy Meloradia – i siebie – spotkaniami z muzykami, których niesamowicie cenię. Bliskie są im różne muzyczne style i klimaty, ale wszyscy angażują mnóstwo emocji w utwory, które tworzą. To wielkie szczęście, że podzielili się nimi ze mną, a ja będę mógł przekazać je dalej słuchaczom w moim programie w Meloradiu i na mojej nowej płycie. To chyba jeden z najprzyjemniejszych prezentów, jaki mogę sobie podarować w roku swoich 50-tych urodzin – mówi Andrzej Piaseczny.

Andrzej Piaseczny uosabia klasę i styl muzyczny, które niezmiennie podobają się naszym słuchaczom i które cenimy w Meloradiu. To wielka przyjemność, że dołącza do naszego zespołu i do grona wyjątkowych osobowości, które prowadzą swoje programy w naszej stacji – komentuje Krystian Karwaszewski, dyrektor programowy i redaktor naczelny Meloradia.

Gościem premierowego odcinka programu „50/50” w czwartek, 22 kwietnia o 18:00 będzie Kuba Badach.

Nowy program Andrzeja Piasecznego uzupełnia ofertę autorskich programów/podcastów, których można słuchać w Meloradiu. Swoje audycje prowadzą na antenie: Kayah („Tu i teraz”, śr. 18:00), Kasia Sienkiewicz („Kwiaty Polskie”, niedz. 18:00), Andrzej Sołtysik („As w kinie”, pt., 18:00) oraz Wróżbita Maciej Skrzątek („Melomagia”, pn., 18:00).

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *