Animacja „Niech żyje król Julian” w TV Puls

Znany z „Pingwinów z Madagaskar”” król Julian powraca. Nowe postacie, więcej humoru i jeszcze bardziej szalone przygody – to wszystko już od niedzieli, 1 maja 2016 roku, kiedy TV Puls rozpocznie emisję animacji „Niech żyje król Julian”. Będzie to jej premiera w ogólnopolskiej telewizji. Głosu głównej postaci użyczył Jarosław Boberek.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Akcja wielokrotnie nagradzanej animacji „Niech żyje król Julian” (oryg. tytuł: „All Hail King Julien”) dzieje się przed wydarzeniami znanymi z produkcji „Pingwiny z Madagaskaru”. Zakochany w sobie, ale przesympatyczny i uwielbiany przez inne zwierzęta lemur Julian właśnie zostaje królem dżungli na Madagaskarze. Szybko okazuje się jednak, że rządzenie wcale nie jest łatwe, a nowy król musi stawić czoła wielu przeciwnościom… W szalonych przygodach jak zwykle towarzyszą mu nieodłączni kompani – lojalny doradca Maurice i wieloletni wielbiciel Juliana – Mort. W kolorowym świecie zwierząt z Madagaskaru pojawiają się też nowe postacie, m.in. zbyt ambitna szefowa ochrony Juliana – Jagódka, szamanka-kameleon Masikura oraz plotkarz i imprezowicz – tukan Xixi. Co z tego wszystkiego wyniknie?

„Niech żyje król Julian” jest laureatem nagrody Emmy Awards m.in. w kategorii najlepszy program animowany dla dzieci. Producentem serialu jest studio DreamWorks Animation.

„Niech żyje król Julian”

Premiera: niedziela, 1 maja, godzina 19:00
Emisja: sobota i niedziela, godzina 19:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *