Antyradio z ramówką na lato 2015

29 czerwca 2015 roku Antyradio wprowadza letnią ramówkę. Znajdą się w niej m.in. wakacyjne pasma „Lody na patyku” oraz nowy program Pawła Chowańca „Woda sodowa”. Poza tym – duża dawka rocka oraz zaproszenia na rockowe festiwale i koncerty w Polsce.

Od poniedziałku do piątku na „Letnie pobudzenie Antyradia” (6-10) zapraszają Tomasz Dunowski / Piotr Opoka. 10-13 i 13-16 wakacyjne „Lody na patyku” – muzyczno-rozrywkowe pasma prowadzone przez DJ’ów stacji. Między 16 a 18 „Odjechani latem”, czyli nie tylko o motoryzacji będą rozmawiać Joanna i Włodzimierz Zientarscy. Dwie godziny listy „Turbo TOP” od 18. Po 20 „Non stop rock”, czyli najlepsza rockowa muzyka. Przez cały dzień w konkursie „W Antyradiu gramy tylko najlepszy rock” słuchacze będą mogli wygrać podwójne zaproszenia na rockowe festiwale i koncerty w Polsce (m.in.: AC/DC, Motorhead, Metal Hammer Festival, HIM). Zadaniem słuchaczy będzie wskazanie, którego z czterech wykonawców nie usłyszą na antenie stacji.

Codziennie w godzinach 10:25, 13:25, 20:25 i 21:25 Piotr „Makak” Szarłacki i Paweł Chowaniec zapraszają na „Pełną kulturę”, czyli wiadomości koncertowe z całej Polski.

W sobotę i niedzielę między 14 a 17 nowy program Pawła Chowańca „Woda sodowa”. To rozmowy z mniej lub bardziej kontrowersyjnymi muzykami, aktorami, a nawet politykami, którzy opowiedzą o sytuacjach, kiedy „uderzyła im do głowy woda sodowa”. Nie zabraknie też „Rockmenów w Antyradiu” oraz „Śladami rock&rolla” programu prowadzonego przez Tomasza Kasprzyka, Muńka Staszczyka i Zbigniewa Hołdysa.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *