Audycja „Tylko szczerze” w radiowej Jedynce

Program 1 Polskiego Radia zaprasza na nową audycję publicystyczną „Tylko szczerze”. Poprowadzą ją Roman Czejarek i Krzysztof Grzybowski. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 13.00. Premierowe wydanie 6 maja.

Zależy nam na wprowadzeniu do radiowej Jedynki formatu forum, gdzie każdy może zabrać głos. Chcemy stworzyć przestrzeń do szczerej, kulturalnej rozmowy, pozbawionej agresji. Przestrzeń, której dziś wyraźnie brakuje. Chcemy stworzyć w radiu miejsce, gdzie ludzie będą słuchać siebie nawzajem – mówi Paulina Stolarek-Marat, dyrektorka-redaktorka naczelna Programu 1 Polskiego Radia.

W audycji „Tylko szczerze” Roman Czejarek i Krzysztof Grzybowski będą rozmawiać z ekspertami i słuchaczami o ważnych i najbardziej aktualnych sprawach społecznych. Tematem premierowego wydania będzie sprzedaż alkoholu na stacjach benzynowych. W kolejnych audycjach m.in. o kontroli rodzicielskiej przy pomocy narzędzi technologicznych, o zakazie sprzedaży e-papierosów oraz o tym, co dalej z pracami domowymi w szkołach.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *