„Aurora Teagarden na tropie” – nowe odcinki na 13 Ulicy

Popularna detektywistyczna seria Aurora Teagarden na tropie (Aurora Teagarden Mysteries), oparta o bestsellerowe książki Charlaine Harris, powraca na 13 Ulicę! Nowe odcinki w formacie półtoragodzinnych filmów telewizyjnych z Candace Cameron Bure w roli głównej rozpoczną emisję już od jutra, 1 grudnia o 22:00, a kolejne emitowane będą co piątek o tej samej porze. Na miłośników Aurory czeka miesiąc pełen nie lada atrakcji – premierowe odcinki wyświetlane będą cały grudzień aż do 22.12, kiedy to wyemitowane zostaną dwa finałowe filmy z serii.

Sprawdź godziny emisji „Aurora Teagarde na tropie” w PROGRAMIE TV

Podążaj tropem przestępców i analizuj dowody z bibliotekarką i detektywem-amatorem Aurorą (Candace Cameron Bure), która w tym sezonie zmierzy się z tajemnicami dotyczących jeszcze większej niż kiedykolwiek liczby szokujących morderstw. Na początek zjazd absolwentów zostanie przerwany, gdy ktoś znajdzie zwłoki w hotelowym basenie (Zabójczy zjazd absolwentów – emisja 1 grudnia o 22:00). Następnie Aurora, wraz ze swoim narzeczonym Nickiem (Niall Matter), będzie starać się ustalić tożsamość mordercy jednego z klientów jej matki (Jak oszukać oszusta – 8 grudnia). Nawet ślub głównej bohaterki zostanie zakłócony przez przestępcę o tajemniczej tożsamości (Dopóki śmierć nas nie rozłączy – 15 grudnia). W finałowych odcinkach detektywka zmierzy się z niebezpieczeństwem w trakcie miesiącu miodowego oraz wróci do rzekomo nawiedzonego domu, gdzie przed laty razem z przyjaciółmi znalazła ciało człowieka, którego śmierć nigdy nie została wyjaśniona (Morderstwo w miesiąc miodowy oraz Dręczony przez zbrodnie – 22 grudnia kolejno o 22:00 i 00:00).

Reżyserami nowych odcinków są Martin Wood (Głos serca) oraz Tony Dean Smith (Pod jednym dachem z mordercą). Z kolei za scenariusz odpowiadają Jim Head (producent programu Przewodnik po miłości) oraz Teena Booth (Cyber-prześladowca).

Sprawdź ofertę kanału 13 Ulica w PROGRAMIE TV

Polska premiera nowych filmów z serii Aurora Teagarden na tropie już jutro, 1 grudnia! Nowe odcinki emitowane będą co piątek o 22:00 na kanale 13 Ulica.

Źródło: 13 Ulica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *