Bajeczny Dzień w RMF FM

Prezenterzy poprowadzą swoje programy przebrani za postacie z bajek, a słuchacze w bajkowych strojach wyjdą na ulice i wybiorą hity swojego dzieciństwa – tak RMF FM świętować będzie 1 czerwca Dzień Dziecka. Cały dzień upłynie pod hasłem „Bajeczny Dzień w RMF FM”!

W stroje bohaterów najpiękniejszych baśni i bajek przebiorą się wszyscy prowadzący tego dnia audycje: Jacek Tomkowicz, Tomasz Olbratowski, Ola Filipek, Mateusz Opyrchał, Darek Maciborek i Krzysztof Urbaniak. W przebraniach poprowadzą całe swoje programy, w trakcie których obsypywać będą słuchaczy cukierkami. O tym kto założy jaki strój, zdecydują słuchacze w internetowym głosowaniu na stronie www.rmf.fm.

Do założenia bajkowych kostiumów namawiani bedą również Słuchacze w ramach akcji „Bajeczna ulica”, by cała Polska tego dnia zamieniła się w kolorową krainę.

Na śmiałków, którzy w strojach swoich ulubionych bajkowych bohaterów pójdą do pracy, zrobią zakupy lub po prostu wyjdą na spacer, czeka bajeczna kasa. Wystarczy wysłać zdjęcie – cała kolekcję opublikowana zostanie na stronie internetowej, a ze zwycięzcami dziennikarze porozmawiają na antenie.

1 czerwca Słuchacze będą też wybierać Hity Swojego Dzieciństwa – czyli przeboje, które rozbrzmiewały w ich dziecinnych pokojach, od Papa Dance po One Direction. Będą one rozbrzmiewać na antenie przez cały dzień wraz z historiami i opowieściami słuchaczy – dlaczego akurat ta piosenka kojarzy im się z dzieciństwem i jakie wspomnienia przywołuje.

Źródło: Bauer

One Comment on “Bajeczny Dzień w RMF FM”

  1. Chciałabym zobaczyć w jaką postać bajkową wcieli się mój Krzysztof Urbaniak, a pasuje do postaci bajkowej jak ,,Książę Czaruś,, i do postaci bajkowej z Krainy lodu tego co miał renifera i chodził po lód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *