Barbara Wrońska z premierowym koncertem w radiowej Trójce

W niedzielę 11 lutego w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 wystąpi Barbara Wrońska. Podczas koncertu w Trójce znakomita wokalistka, autorka m.in. przeboju „Nie czekaj”, zaprezentuje po raz pierwszy swoje premierowe piosenki z solowego krążka, który ukaże się już w najbliższy piątek 9 lutego.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Od wielu lat współtworząca zespół Pustki. Połowa siostrzanego duetu Ballady i Romanse (wraz z Zuzanną Wrońską). Jednak po latach pracy zespołowej Barbara Wrońska postanowiła zaprezentować swój całkowicie autorski, solowy materiał.

Kilka tygodni temu premierę miał jej pierwszy singiel „Nie czekaj”. Zapowiada on płytę – będącą, jak mówi o niej sama wokalistka – bardzo szczerą i osobistą wypowiedzią artystyczną. Ten przebojowy, nawiązujący brzmieniem do muzyki z lat 60. utwór przybliża klimat, jaki znajdziemy na pierwszym solowym albumie Barbary Wrońskiej – ukazującym się 9 lutego „Domu z ognia”. A wspomniany singiel promocyjny od kilkunastu tygodni znajduje się na „Liście Przebojów Programu 3”.

Piosenkę „Nie czekaj” oraz inne autorskie kompozycje z solowego krążka Barbara Wrońska wykona po raz pierwszy „na żywo” w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Trójce, która jest patronem medialnym „Domu z ognia”.

Początek koncertu oraz transmisja na antenie Programu 3 Polskiego Radia w niedzielę 11 lutego od godz. 19.05.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *