Benefis Magdy Zawadzkiej w radiowej Jedynce

Teatr Polskiego Radia i Program 1 Polskiego Radia zapraszają na jubileusz 50-lecia pracy artystycznej wybitnej aktorki teatralnej, filmowej, telewizyjnej i radiowej – Magdy Zawadzkiej. Uroczystość odbędzie się w poniedziałek, 6 lutego o godzinie 20:00, w Studiu Koncertowym im. Władysława Szpilmana.

Zależy nam na tym, by zorganizować rodzinne spotkanie, polegające na ciepłej, spokojnej, mądrej rozmowie. Na scenie zaśpiewa Krystyna Tkacz, zaprosiliśmy zaprzyjaźnione z jubilatką aktorki, będzie również szansa na rozmowę z kimś, kogo publiczność bardzo kocha. Nasze studio słynie z przyjaznej atmosfery, nie ma wielkiej przestrzeni, wielkiego nadęcia, udawania. Jest tylko prawda, szczerość i dobroć – tak benefis Magdaleny Zawadzkiej zapowiada reżyser gali, dyrektor Teatru Polskiego Radia Janusz Kukuła.

Podczas benefisu będzie można usłyszeć fragmenty sztuki teatralnej „Lilka, cud miłości”, w którym Magdalena Zawadzka gra wraz z koleżankami z Teatru Ateneum: Pauliną Holtz, Afrodytą Weselak, Krystyną Tkacz i Joanną Żółkowską. Uroczystość poprowadzą Ewa Heine i Paweł Sztompke.

Na transmisję wydarzenia Radiowa Jedynka zaprasza w poniedziałek 6 lutego o godzinie 20:00.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *