„Big Time Rush w akcji” na antenie Nickelodeon

Specjalnie dla fanów Kendalla, Jamesa, Carlosa i Logana, Nickelodeon wyemituje film „Big Time Rush w akcji”. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać czwartego sezonu, ta pełna akcji komedia będzie doskonałą rozgrzewką.

W filmie Kendall, James, Carlos i Logan lecą do Londynu w pierwszą światową trasę koncertową. Przez zamieszanie na lotnisku, w ręce przyjaciół trafia tajemniczy gadżet, mogący zniszczyć świat wpadając w niepowołane ręce. Od tego czasu ich śladem podążać będzie groźny przestępca – Maxwell, brytyjski wywiad, szwedzcy szpiedzy oraz miliarder Sir Atticus Moon. Na pomoc chłopakom rusza piękna nastoletnia agentka, której imię jest tytułem bardzo znanej piosenki beatlesów – Penny Lane.

Wartka akcja nie pozwoli się nudzić, a pościgi szybkimi samochodami, skoki z helikoptera oraz sceny kaskaderskie sprawią, że serce zabije szybciej – a wszystko to w rytm muzyki w wykonaniu Big Time Rush. Zespół wykona również kilka coverów legendarnych Beatlesów. Usłyszymy między innymi „Help!”, „A Hard Days’ Night” nawiązujące do filmów z udziałem słynnej piątki z Liverpoolu. Nie zabraknie również kawałków z najnowszego albumu BTR „Elevate”.

„Big Time Rush w akcji”

Emisja: sobota, 22 września, godzina 12:30
niedziela, 23 września, godzina 19:40

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *