„Black Pop: Potęga afroamerykańskiej popkultury” na kanale E!

Nowy program E!, wyprodukowany we współpracy z NBC News Studiosi Unanimous Media bada, w jaki sposób wpływy czarnej kultury są czymś więcej, niż tylko chwilowym trendem. Jej niezaprzeczalne oddziaływanie na zawsze zmieniło świat muzyki, telewizji, kinematografii i sportu. Producentem wykonawczym jest Stephen Curry, a narratorką La La Anthony. Premiera „Black Pop: Potęga afroamerykańskiej popkultury” odbędzie się 6 sierpnia o 21:00 w E!

Sprawdź godziny emisji audycji „Black Pop: Potęga afroamerykańskiej popkultury” w PROGRAMIE TV

Mamy zaszczyt połączyć siły z E! i NBC New Studios, by zaprezentować Państwu „Black Pop” – program celebrujący siłę oddziaływania afroamerykańskiej kultury na świat rozrywki i sportu – mówią Erick Peyton i Stephen Curry z Unanimous Media. – Program ten jest świadectwem niekwestionowanego wywierania wpływu przez naszą, czarną społeczność na kształt otaczającej nas kultury popularnej. Jesteśmy wdzięczni wszystkim gościom specjalnym, którzy na łamach „Black Pop” podzielili się z nami swoimi historiami i wspomnieniami, zapewniając nam w ten sposób cenny materiał dokumentujący szeroki wachlarz afroamerykańskich wpływów na przestrzeni lat.

Napawa nas dumą fakt, że możemy podzielić się tymi ważnymi kamieniami milowymi w dziejach kultury i ważnymi rozmowami, które wywarły na nią wpływ – mówi Rod Aissa, Executive Vice President, Unscripted Content, NBC Universal television and streaming. – Nasza kreatywna współpraca partnerska z E!, NBC News Studios, Stephenem Currym i Unanimous Media zaowocowała wzbogaceniem „Black Pop” o szereg interesujących perspektyw, które na pewno przypadną do gustu naszym widzom.

Tematyka „Black Pop” obejmie wszystkie gatunki popkultury i świat rozrywki, celebrując m.in. muzykę – od jej gospelowych korzeni w postaci twórczości Mahali Jackson po brzmienia zaproponowane przez Motown Records, 50-lecie hip-hopu, niebagatelny wpływ czarnej kultury na świat mody, pionierów telewizji, jaką znamy – od niezapomnianych kreacji Diahann Carroll po działalność Oprah Winfrey, legendy sportu – takie jak Sugar Ray Leonard i Laila Ali oraz rozwój afroamerykańskiej kinematografii i kluczowe nazwiska, które nadały jej kształt. Wszystko to tworzy bogate dziedzictwo kulturowe, które już na zawsze zapisało się na kartach historii.

Sprawdź ofertę kanału E! w PROGRAMIE TV

W Black Pop występują takie gwiazdy, jak Erika Alexander, Laila Ali, Jabari Banks, Da Brat, Tamar Braxton, Erica Campbell, Nick Cannon, Misty Copeland, Laverne Cox, Stephen Curry, Victor Cruz, Dapper Dan, Dominique Dawes, D-Nice, Cedric the Entertainer, Scott Evans, Vivica A. Fox, Charlamagne Tha God, Tamron Hall, Kevin Hart, H.E.R., Luke James, Coco Jones, Sugar Ray Leonard, Marsai Martin, Ne-Yo, Will Packer, Nina Parker, Billy Porter, Sheryl Lee Ralph, Wendy Raquel Robinson, Amber Ruffin, Stephen A. Smith, Justin Sylvester, Blair Underwood, Tank i inni, którzy dzielą się swoimi osiągnięciami ze świata muzyki, telewizji, sportu i filmu, wynosząc je na piedestał jako jedne z najważniejszych historii popkultury.

Źródło: NBCUniversal International Networks & Direct-to-Consumer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *