Blanka Lipińska poprowadzi nowy reality show Telewizji Polsat „TYLKO JEDEN”

Po zawodowym MMA porusza się co najmniej tak samo dobrze, jak po świecie show biznesu i literatury. Popularna pisarka i twórca własnego filmu, przez ostatnich dziewięć lat była obecna na każdej gali spod znaku Konfrontacji Sztuk Walki. To właśnie ona stoi za sukcesem zjawiskowych KSW Ring Girls. Wiosną Blanka Lipińska zadebiutuje w Telewizji Polsat jako prowadząca telewizyjny reality show „Tylko Jeden”.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Blanka Lipińska z MMA na najwyższym poziomie związana jest od 2011 roku. Właśnie wtedy rozpoczęła współpracę z Konfrontacją Sztuk Walki – organizacją, która z czasem stała się największym promotorem mieszanych sztuk walki w Europie. Przyszła autorka cyklu bestselerowych powieści, początkowo zajmowała się w KSW tylko tworzeniem wizerunku KSW Ring Girls. Ale było jej mało, dlatego zaczęła brać udział w nagrywaniu zwiastunów. Niejednokrotnie pracowała też za kulisami kolejnych gal organizowanych przez Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Na przestrzeni lat nawiązała przyjaźnie z czołowymi zawodnikami polskiego MMA, poznając tym samym tajniki tego sportu.

Na co dzień w KSW pracowałam z dziewczynami, ale nie ukrywam, że lepiej czuję się w towarzystwie mężczyzn. Na ogół faceci są konkretniejsi i mniej rozstrojeni emocjonalnie, a gdy coś im się nie podoba to walą prosto z mostu, zamiast strzelać fochy. Ja mam silny pierwiastek męski i dlatego nie obawiam się roli jedynej kobiety w „Tylko Jeden”. Wprowadzę element kobiecy do tej świątyni testosteronu, ale niech żaden z uczestników nie liczy na słodką blondyneczkę z którą będzie mógł poflirtować. W życiu już nie raz pokazałam, że mam większe jaja od niejednego faceta i wchodząc do domu zawodników nie zamierzam się kastrować. Mogę być dla uczestników programu przyjaciółką, ale gdy zajdzie taka potrzeba to poznają moją drugą twarz, mniej słodką niż ta pierwsza – Blanka Lipińska, prowadząca „Tylko Jeden” w Telewizji Polsat

Wiosenny show Telewizji Polsat koncentruje się na dziesięciu uczestnikach rywalizujących o profesjonalny kontrakt zawodnika MMA. Widzowie będą im towarzyszyć na sali treningowej, we wspólnym, zamkniętym domu oraz podczas walk decydujących o pozostaniu w programie. Ich przewodniczką, opiekunką i powierniczką będzie właśnie Blanka Lipińska, dla której „Tylko Jeden” to zupełnie nowe wyzwanie.

Współpraca z mediami przy okazji gal KSW czy promocja książki i filmu to coś zupełnie innego niż prowadzenie telewizyjnego reality show. Jestem jednocześnie podekscytowana i podenerwowana swoją rolą w projekcie „Tylko Jeden”. Na pewno czeka mnie wiele nauki, ale zamierzam się przy tym dobrze bawić. Widzowie zobaczą mnie taką, jaka jestem na co dzień, bo uważam że w takich sytuacjach tylko naturalność się obroni – Blanka Lipińska, prowadząca „Tylko Jeden” w Telewizji Polsat

„Tylko Jeden” startuje 6 marca. Rywalizacja potrwa osiem tygodni, a decydująca o zwycięstwie w całym programie walka finałowa, odbędzie się podczas gali KSW.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *