Boomerang z nową animacją „Taffy”

Turner International i Cyber Group Studios rozpoczęły prace nad produkcją nowego serialu animowanego „Taffy”. Kreskówka powstanie dla kanału Boomerang, drugiego flagowego kanału dla dzieci Turnera. Premierę zaplanowano na czwarty kwartał 2018 roku.

„Taffy” to pełna sytuacyjnych żartów historia wiernego psa gończego o imieniu Bentley. Pewnego dnia, jego bogata starsza właścicielka, pani Muchmore, przygarnia pod swój dach małe, przebiegłe stworzenie, przebrane za puszystego rasowego kota. Od tej pory Bentley próbuje zdemaskować Taffy’ego i udowodnić swojej pani, że jej nowy pupil jest zwykłym szkodnikiem. Jednak sprytny Taffy nie daje się tak łatwo przechytrzyć. Dwójka bohaterów toczy niekończące się spory, wywołując chaos, gdziekolwiek się pojawią.

Seria 78 siedmiominutowych odcinków zostanie wyprodukowana we Francji. Serial dołączy do klasycznych, rodzinnych propozycji programowych Boomeranga, takich jak „Tom i Jerry”, „Scooby-Doo”, „Jaś Fasola” czy „Grizzy i lemingi”. Premierę zaplanowano na czwarty kwartał 2018 roku.

Klasyczna animacja i ponadczasowy, sytuacyjny humor sprawią, że „Taffy” idealnie wpasuje się w ramówkę Boomeranga. Cieszymy się z podjęcia współpracy z Cyber Group Studios, na pewno pomoże nam to wzmacniać naszą pozycję drugiego flagowego kanału dla dzieci – komentuje Cecilia Persson, Vice President of Programming and Content Strategy Kids EMEA & International Kids Acquisitions and Co-Productions w Turnerze.

Możliwość realizacji wspólnego projektu z twórcami Turner International to dla nas zaszczyt i radość. Mam nadzieję, że nasz pomysł na nowego komediowego bohatera, Taffy’ego, będzie wartościowym dodatkiem do bogatej ramówki jednego z najlepszych kanałów dla dzieci na świecie – mówi Pierre Sissmann, członek zarządu i CEO Cyber Group Studios.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *