„Brutalna prawda. Durczok ujawnia” na antenie Polsat News

„Brutalna prawda. Durczok ujawnia” to cotygodniowy program publicystyczny autorstwa Kamila Durczoka, w którym nie będzie miejsca na okrągłe zdania, a od zaproszonych gości będzie się wymagać, aby po prostu powiedzieli co naprawdę myślą, a nie co wydaje im się, że powinni powiedzieć.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Polsat News

Założeniem programu jest dojście do tytułowej „brutalnej prawdy”, bez niejasności czy wymijających wypowiedzi. Ważniejsza będzie ostra dyskusja niż konwenanse, a widzowie mogą wymagać zarówno od powracającego na scenę dziennikarską prowadzącego jak i gościa pełnej otwartości i twardej wymiany argumentów. Tu nikt nie będzie obawiał się powiedzieć „Pan/Pani kłamie”. W każdym wydaniu przewidziane są rozmowy z gośćmi na bieżące tematy polityczne, społeczne i ekonomiczne. Na zakończenie widzowie obejrzą archiwalne i bieżące wypowiedzi wybranych polityków i przekonają się jak zmieniały się ich poglądy.

Będziemy uczciwi wobec widzów. Oczekujemy konkretnych odpowiedzi na postawione pytania. Będziemy konsekwentnie domagać się prawdy, choćby była ona brutalna – mówi Kamil Durczok, autor programu.

Od września na antenę Polsat News powróciły dwa programy: w piątki o godzinie 20:00 „Prezydenci i Premierzy”, a także obchodzący swoje 5-lecie, emitowany w niedzielę o 19:30, „Państwo w Państwie”. Niedzielne poranki o godzinie 9:05 rozpoczynamy „Śniadaniem w Radiu Zet”, wspólnym programem Radia Zet i Polsat News, a o 10:15 najważniejsze wydarzenia na scenie politycznej są komentowane w „Przeglądzie Rzeczpospolitej”. Natomiast od 1 października, sobota o godzinie 20:00 należy do „Skandalistów” Agnieszki Gozdyry. Program Kamila Durczoka stanowi istotne dopełnienie naszej nowej ramówki, w której począwszy od czwartku aż do niedzieli zapewniamy widzom publicystykę w najlepszym wydaniu – mówi Henryk Sobierajski, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki w Telewizji Polsat.

Program „Brutalna prawda. Durczok ujawnia” będzie emitowany na żywo w czwartki o godzinie 21:00 w Polsat News. W pozostałe dni tygodnia na program „Tak czy Nie” zaprasza tradycyjnie Agnieszka Gozdyra.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *