CANAL+ łączy telewizję z VOD. Nowa usługa bez umowy, kabla i anteny.

CANAL+ to nowa usługa, która łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD, uwalnia klientów od długoterminowej umowy oraz zmienia dotychczasowy sposób interakcji z telewizją. W nowym CANAL+ znalazły się treści z wybranych kanałów na żywo, filmy, seriale, emocjonujący sport, programy informacyjne, dokumenty oraz programy na życzenie od CANAL+ i zewnętrznych dostawców. To wszystko z możliwością oglądania na wielu urządzeniach i ekranach oraz z płatnością w modelu subskrypcyjnym. CANAL+ oferuje pierwszy miesiąc całkowicie bezpłatnie, dla każdego.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ w PROGRAMIE TV

Dzięki połączeniu treści z kanałów na żywo oraz bibliotek VOD, CANAL+ oferuje użytkownikom na start niezwykle bogaty katalog ponad 35 000 polskich i zagranicznych filmów, odcinków seriali, wydarzeń sportowych, dokumentów, programów publicystycznych i rozrywkowych oraz bajek dla dzieci.

Katalog tysięcy filmów i produkcji prosto z kina, seriali, programów dokumentalnych, rozrywkowych i publicystycznych wypełniają najlepsze treści od uznanych nadawców kanałów, w tym m.in. CANAL+, HBO, FOX, National Geographic, Paramount, History, Filmbox, BBC, TVN24 czy CNN. Największe telewizyjne premiery filmowe, serialowe czy dokumentalne będą od dziś dostępne dla użytkowników CANAL+ zarówno na żywo w dniu premiery, jak również na żądanie – w ramach wygodnej subskrypcji.

Najlepszy sport i emocje na żywo zagwarantują CANAL+ SPORT, nSport+ i Eleven Sports z transmisjami rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, Premier League, Bundesligi, LaLiga Santander, Serie A, NBA, żużla, a także wyścigami F1, sportami walki i wieloma innymi. Bogatą ofertę sportu na żywo uzupełnią najlepsze magazyny prowadzone przez dziennikarzy i redaktorów CANAL+. W nowej usłudze będzie można w wygodny sposób pauzować, przewijać i wznawiać wydarzenia emitowane na żywo oraz odtwarzać treści archiwalne i powtórki meczów, co będzie szczególnie atrakcyjne dla fanów sportu.

Znane i kochane przez dzieci w każdym wieku animacje, bajki i programy edukacyjne dostarczą zaufani nadawcy kanałów, w tym m.in. MiniMini+, TeleToon+, Cartoon Network, Nickelodeon, Disney i Boomerang. Połączenie kanałów na żywo i treści na życzenie zapewni najmłodszym nielimitowaną rozrywkę w towarzystwie ich ulubionych bohaterów.

Bez umowy, bez anteny i na wielu urządzeniach

CANAL+ stawia na doświadczenie i prezentuje nowe oblicze telewizji – prostej, intuicyjnej i dostosowanej do potrzeb widza. To nowoczesna usługa, z której można korzystać w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu. Wystarczy dostęp do internetu oraz podpięcie karty płatniczej, a przez pierwszy miesiąc testowanie CANAL+ jest całkowicie bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań.

CANAL+ pozwala użytkownikom zapomnieć o sztywnych ramówkach. Teraz każdy może odtwarzać wybrane programy wyemitowane w telewizji nawet do 14 dni wstecz, cofać i pauzować ulubione programy na żywo, swobodnie przełączać się między ekranami, kontynuować odtwarzanie na innym urządzeniu czy pobierać treści na żądanie do pamięci urządzenia mobilnego. Paradoks zbyt dużego wyboru rozwiąże wyszukiwarka oraz zaawansowany system rekomendacji wspierany przez redakcję CANAL+, która codziennie poleci najbardziej interesujące pozycje do obejrzenia. Poruszanie się po serwisie i wybór treści ułatwi również przejrzysty układ treści skatalogowanych tematycznie.

Nielimitowany dostęp do bogatej biblioteki filmów oraz seriali to dzisiaj standard serwisów VOD, ale jako widzowie nadal poszukujemy jakościowych programów informacyjnych, rozrywkowych czy sportowych emocji. Te nadal najłatwiej znajdziemy w telewizji, która nie zawsze była naszym pierwszym wyborem ze względu na bariery, takie jak np. długoterminowa umowa czy sztywna ramówka. CANAL+ od dziś likwiduje te ograniczenia, oferując najlepsze treści na żądanie oraz kanały na żywo w jednej usłudze dostępnej na wielu ekranach, w modelu subskrypcyjnym i z rozwiązaniami technologicznymi, które pokochały miliony ludzi. Jesteśmy przekonani, że CANAL+ zainteresuje ofertą wszystkich, którzy poszukują szerokiego wachlarza interesujących i jakościowych treści dostępnych od dziś w łatwy i przyjazny sposób – powiedział Grzegorz Skowron-Moszkowicz, dyrektor ds. budowania wartości klienta w CANAL+

Z CANAL+ będzie można skorzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację w telewizorze z systemem Android TV oraz przez Apple TV. Dodatkowo produkt wspiera technologię AirPlay oraz Google Cast, co pozwala na wygodnie przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Jeszcze dziś rozpocznie się proces udostępniana aplikacji w sklepach Google Play dla urządzeń z systemem Android. Aplikacja dla urządzeń z systemem iOS zostanie planowo udostępniona w App Store po zakończeniu ostatniego kroku procesu certyfikacji, co ma nastąpić już niebawem.

Technologia, która zmienia doświadczenie telewizji

Nowy CANAL+ wykorzystuje technologie, które do tej pory były kojarzone głównie ze światem serwisów VOD. Najważniejsze z nich to:
TIMESHIFT – pauzowanie, wznawianie i przewijanie programów nadawanych na żywo. Dzięki tej funkcji to widz decyduje, kiedy chce zrobić przerwę w trakcie oglądanego programu.
START-OVER – cofanie programu nadawanego na żywo i rozpoczęcie odtwarzania od początku jednym kliknięciem.
KONTYNUUJ OGLĄDANIE – oglądanie materiałów na życzenie na dowolnym urządzeniu od tego samego momentu.
BACKWARD EPG – odtwarzanie wybranych programów z telewizji na żywo nawet do 14 dni wstecz.
MOJA PLAYLISTA – tworzenie własnych list ulubionych programów i treści.
MULTI-LIVE – możliwość oglądania nawet 4 kanałów informacyjnych lub sportowych na jednym ekranie w tym samym czasie.
ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE/NAPISY – wybór oryginalnej ścieżki dźwiękowej, lektora, dubbingu lub napisów w wybranych materiałach.
PRZESYŁANIE – udostępnianie obrazu z telefonu, tabletu lub komputera jednym ruchem (Google Cast, Air Play).
POBIERANIE – pobieranie wybranych materiałów na życzenie do pamięci urządzenia mobilnego z możliwością odtworzenia offline.
EXPERT-MODE – wyświetlanie aktualnych statystyk i ujęć z dodatkowych kamer w trakcie oglądania wydarzenia sportowego na żywo (funkcja dostępna już wkrótce).
PROFILE – możliwość utworzenia aż do 10 profili dla rodziny i znajomych (funkcja dostępna już wkrótce).
ODTWARZANIE NA DWÓCH EKRANACH W TYM SAMYM MOMENCIE

Pakiety skrojone na miarę – płać tylko za to, co lubisz oglądać

Oferta CANAL+ została podzielona na cztery wygodne pakiety tematyczne oraz pakiet FREE, które odpowiadają różnym zainteresowaniom. Użytkownik może je dowolnie konfigurować i zmieniać:

FREE – pakiet darmowy, który udostępnia biblioteki treści z kanałów tematycznych CANAL+ dla każdego użytkownika. Pakiet będzie wzbogacany o nowe treści w kolejnych tygodniach.

FILM – dla fanów dobrego kina i seriali. Premiery największych hitów kinowych oraz najpopularniejsze polskie i światowe seriale. Dostęp do kanałów na żywo oraz treści na życzenie od nadawców takich jak CANAL+, HBO czy Filmbox.

SPORT – stworzony dla kibiców. Transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych z Polski i ze świata. To piłka nożna na najwyższym poziomie: Premier League, Bundesliga, LaLiga, Serie A, PKO BP Ekstraklasa. Ale sport to nie tylko piłka! W pakiecie dostępny jest także żużel, F1, piłka ręczna, NBA, sporty walki i magazyny sportowe. Największe sportowe emocje gwarantują: CANAL+ SPORT, Eleven Sports, Sportklub HD i Fightklub HD.

FUN&INFO – dla każdego. Newsy, dokumenty, lifestyle, muzyka i programy rozrywkowe dla całej rodziny. Programy informacyjne z Polski i całego świata, najlepsza rozrywka i bogata kolekcja dokumentalna od takich nadawców kanałów, jak TVN24, National Geographic, Paramount czy FOX.

KIDS – dla dzieci. Znane i kochane przez dzieci w każdym wieku animacje, bajki i programy. Bogata kolekcja od zaufanych nadawców kanałów jak m.in. Minimini+, Cartoon Network, Disney, Nickelodeon Play.

Każdy nowy użytkownik może przetestować CANAL+ bez opłat, bez ograniczeń i bez zobowiązań przez pierwszy miesiąc.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *