Cartoon Network przedstawia nowego bohatera OK K.O!

Poznaj najnowszego bohatera Cartoon Network, dzięki aplikacji mobilnej OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo i użyj jego superruchów, by ocalić świat. Aplikacja jest zapowiedzią serialu Cartoon Network „OK K.O.! Po prostu walcz”, który na antenie pojawi się w listopadzie.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Aplikacja mobilna „OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo” daje fanom Cartoon Network niepowtarzalną okazję, aby poznać nowego bohatera stacji w zupełnie nowy sposób. Aplikacja jest zapowiedzią serialu Cartoon Network „OK K.O.! Po prostu walcz”, który na antenie pojawi się w listopadzie. Jego premierę poprzedzi emisja krótkich filmików, które od 25 września będzie można oglądać na antenie stacji. Dzięki nim widzowie będą mogli lepiej poznać świat K.O. i innych postaci zamieszkujących miasteczko Lakewood Plaza.

„OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo” jest już dostępna do pobrania w sklepach mobilnych iOS, Google Play i Amazon do pobrania za darmo.

„OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo” pozwala dzieciom wcielić się w rolę najnowszego bohatera Cartoon Network, chłopca o imieniu K.O. K.O. to niepoprawny optymista, który zawsze stara się dać z siebie wszystko, co najlepsze w dynamicznym świecie pełnym niesamowitych postaci i złych charakterów. W grze K.O. ma do wykonania trudne zadanie – musi uratować Lakewood Plaza ze szponów złego Lorda Box More i odkryć, co to naprawdę znaczy być bohaterem.

Miasteczko Lakewood Plaza jest pełne bohaterów i ponadprzeciętnych postaci, którzy nie ustają w wysiłkach, aby stać się największymi herosami. Oznacza to lata pracy, szkoleń i poświęcenia, na które wielu z nich nie ma czasu. Gdy pojawia się propozycja wypicia napoju, który pomoże im uwolnić pełen potencjał, niewielu potrafi się jej oprzeć. Tylko K.O., z powodu swojej alergii na orzechy i jego porywczy szef, który nie lubi zmian, Pan Gar, nie wypijają eliksiru. Jak się okazuje, napój to część podstępnego planu Lorda Box More, a wszyscy, którzy go wypili, przeistaczają się w gorszą wersję samych siebie. Kiedy nie ma już nadziei, Pan Gar jest zmuszony zniszczyć Lakewood Plaza i rozproszyć mieszkańców po świecie. Zadaniem K.O. jest uratowanie miasteczka i przywrócenie mu dawnej świetności.

By obronić Lakewood Plaza, gracze mogą używać ciosów, kopnięć i superruchów. Aplikacja „OK K.O.! Lakewood Plaza Turbo” jest już dostępna do pobrania w iOS, Google Play lub Amazon.
– GooglePlay: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turner.lpt&hl=pl
– Amazon: https://www.amazon.com/OK-K-O-Lakewood-Plaza-Turbo/dp/B01B3M6BR4

Najważniejsze cechy aplikacji:
– Pełna akcji przygoda w ogromnym, otwartym świecie.
– Możliwość wcielenia się w postać K.O.! Dostępność wielu genialnych zdolności, w tym „Superruchy”.
– Do odkrycia miasteczko Lakewood Plaza i 5 innych, wielkich światów.
– Wciągająca opowieść zawierająca nikczemną intrygę opowiedzianą w serii ponad 15 interaktywnych komiksów.
– Głosy oryginalnej obsady (plus kilka nowych postaci!).

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *