Cartoon Network z sześcioma nowymi produkcjami na sezon 2017/2018

Cartoon Network zaprezentował plan premier na sezon 2017-2018. Fani kreskówek mogą liczyć na kontynuację siedmiu największych hitów stacji oraz sześć zupełnie nowych produkcji.

Śledź ofertą kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Stacja prezentuje propozycje programowe na najbliższe miesiące i przy okazji chwali się wynikami. Cartoon Network to najchętniej oglądany kanał w serwisach VOD. Na dziesięć najpopularniejszych seriali dla dzieci, pięć należy właśnie do stacji Turnera. Dla fanów kreskówek dostępne są aż czterdzieści cztery aplikacje od Cartoon Network, które zostały pobrane sto pięćdziesiąt milionów razy, a ponad czterysta gier internetowych, uruchomiono już więcej niż dwa miliardy razy.

Nowe seriale:

„Apple & Onion” to historia dwóch pozytywnie nastawionych do życia kumpli, którzy muszą odnaleźć się w wielkim mieście pełnym wyrafinowanego jedzenia. Apple i Onion przeżyją przygodę swojego życia, w czasie której poznają mnóstwo nowych przyjaciół. Twórcą serialu jest George Gendi („Niesamowity świat Gumballa”).

„Craig of the Creek” – W świecie dzieciaków reguły dorosłych nie obowiązują! Craig i dwójka jego najlepszych przyjaciół przeżywają niezwykłe przygody wśród domków na drzewach, placów zabaw i gromady rówieśników podzielonych na oddzielne drużyny. Serial przygodowy stworzyli Matt Burnett i Ben Levin, którzy pracowali przy „Steven Universe”.

„Summer Camp Island” – Serial zakończył właśnie tryumfalne tournée po międzynarodowych festiwalach, w czasie którego zdobył nagrody na festiwalach filmowych w Toronto i Ottawie. „Summer Camp Island” opowiada o Oscarze i jego najlepszym przyjacielu o imieniu Hedgehog, którzy trafili właśnie na swój pierwszy letni obóz. Z dala od rodziców, bohaterowie muszą zebrać całą swoją odwagę, by odkryć tajemnice magicznego obozu, w którym opiekunki są czarownicami, konie zmieniają się w jednorożce, a pod łóżkami żyją potwory. Twórczynią opowieści jest Julia Pott („Pora na przygodę”).

„OK K.O.! Let’s Be Heroes” – Akcja „OK K.O.! Let’s Be Heroes” rozgrywa się w Lakewood Plaza, galerii dla superbohaterów, gdzie K.O. i jego drużyna bez przerwy próbują zaimponować innym i awansować na kolejny poziom umiejętności. Muszą stawić czoło wielu wyzwaniom, w tym niecnym planom złego Lorda Boxmana, który chce zniszczyć Lakewood Plaza. Równolegle z serialem powstaje gra komputerowa realizowana przez studio Capybara Games. Twórcą świata K.O. jest Ian Jones-Quartey.

„Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” – Serial komediowy oparty na filmie produkcji Sony Pictures Animation’s „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” z 2009 roku. Telewizyjną wersję przygotowują DHX Media, Sony Pictures Animation i Corus Entertainment.

Nowe sezony: „Ben 10”, „Między nami, misiami” (3. sezon), „Atomówki” (2. sezon), „Magiczne magiimiecze” (2. sezon), „Pora na przygodę”, „Steven Universe”, „Młodzi Tytani: Akcja!” (4. sezon), „Niesamowity świat Gumballa”.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *