Cartoon Network zapowiada nową produkcję „Elliott From Earth”

Cartoon Network potwierdził produkcję nowego serialu – „Elliott From Earth”. Za jego realizację odpowiadał będzie zespół twórców „Niesamowitego świata Gumballa” – wielokrotnie nagradzany za stworzenie tego światowego hitu. Prace rozpoczną się we wrześniu.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

„Elliott From Earth” to dwadzieścia jedenastominutowych odcinków komediowego serialu science fiction. Produkcja przedstawia wyjątkowo zabawne i urocze życie dzieci, które reprezentują różnorodne, przede wszystkim pozaziemskie gatunki. Tytułowy bohater Elliot jest małym chłopcem, żyjącym na statku kosmicznym pełnym obcych z różnych stron uniwersum. To opowieść o szukaniu swojego miejsca w świecie, nawet jeśli miałoby się ono znajdować w dalekiej przestrzeni kosmicznej.

Początek prac nad serialem jest zaplanowany na wrzesień 2018 roku. Będzie to najnowsza oryginalna produkcja Cartoon Network, która wywodzi się z regionu EMEA, a jednocześnie najmłodsze dzieło utalentowanego zespołu twórców „Niesamowitego świata Gumballa”. Autorem „Elliott From Earth” jest Guillaume Cassuto – wcześniej scenarzysta serialu o przygodach Gumballa. Także tym razem będzie wspierany przez uznany zespół autorów scenariuszy, scenorysów i edytorów, którzy pracowali razem z nim na sukces serialu.

Guillaume Cassuto tak wypowiada się na temat nowej produkcji: – Historia Elliotta przez długi czas znajdowała się w mojej głowie, a praca przy „Niesamowitym świecie Gumballa” dała mi unikalne spojrzenie na to, jak wcielić taki projekt w życie. Jestem podekscytowany możliwością zaprezentowania widzom nowego bohatera i bardzo dumny ze wspaniałego zespołu, który będzie towarzyszył mi w tej podróży. Mam nadzieję, że dzieci i fani animacji ze wszystkich galaktyk pokochają Eliotta tak, jak my.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *