Casting MiniMini+ rusza już za tydzień

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci do udziału w Wielkim Castingu MiniMini+. Wydarzenie odbędzie się w 6 miastach Polski w weekend 21-22 maja 2016 roku, ale zapisy ruszają już w kwietniu. Od 11 kwietnia na stronie www.casting.miniminiplus.pl rodzice mogą zgłaszać dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Laureaci castingu wystąpią w nowym programie taneczno-muzycznym pt. „Wygibajki”, który zostanie pokazany w MiniMini+ jesienią.

Wielki Casting MiniMini+ odbędzie się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście, dzięki czemu dzieci z różnych stron kraju mają szansę zostać gwiazdami telewizji. To także niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć jak wyglądają kulisy telewizji i powstawania programu. W ramach castingu wyłonionych zostanie 64 dzieci, którzy zostaną zaproszeni do udziału w nowym programie stacji spod znaku Rybki MiniMini.

Poszukujemy przebojowych maluchów, które nie będą się bały wystąpić przed kamerą. To może być ich pierwsze spotkanie z telewizją – mamy nadzieję, że okaże się ono dla nich wielką przygodą, doskonałą zabawą, a może wręcz pierwszym krokiem do kariery telewizyjnej – opowiada Anna Gryglewicz, brand manager kanałów dziecięcych platformy nc+.

Zapisy na Wielki Casting MiniMini+ zostały podzielone na II tury. Pierwsza startuje już 11 kwietnia, a druga zostanie uruchomiona 4 maja. Zapisy prowadzone są przez internet na stronie www.casting.miniminiplus.pl. O dostaniu się na casting decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.

Wyniki Wielkiego Castingu MiniMini+ zostaną ogłoszone na stronie internetowej w pierwszej połowie czerwca. Internauci będą także mogli obejrzeć relację fotograficzną oraz materiały wideo prezentujące kulisy castingu.

Laureaci zabawy z MiniMini+ zostaną zaproszeni do nowej produkcji własnej stacji pt. „Wygibajki”. To nowy format muzyczno-taneczny dla młodych widzów. W każdym odcinku programu uczestnicy będą uczyli się innego układu tanecznego oraz wykonywali nową piosenkę. Mali widzowie przed telewizorami mogą wspólnie z nimi ćwiczyć – powtarzać ucząc się tańca i śpiewu. Program posiada walor edukacyjny, ponieważ zawiera omówienie różnych instrumentów muzycznych wraz z ciekawostkami. Gospodarzem programu będzie Filip Jaślar, polski skrzypek, członek grupy MoCarta, który do każdego odcinka skomponuje nową, wyjątkową piosenkę.

Źródło: nc+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *