Chillizet z ramówką na wakacje 2019

Od 1 lipca br. Chillizet wprowadza wakacyjną ramówkę i zaprasza do Jastarni na kolejną edycję Chillizet Live Sessions Summer Edition. W okresie wakacji na antenie pojawią się nowe osobowści radiowe: Iwona Kutyna, Kuba Sito i Maciej Ulewicz.

Wakacyjny poranny program „Śniadanie do łóżka” (7-10) będzie serwować Dominika Biegańska w duecie z Kubą Sito, który dołącza do redakcji na czas lata. Pasma „Nastaw się na chillout” w godzinach 10-20 poprowadzą Dagmara Kowalska, Magda Bauer, Bartek Winczewski, Iwona Kutyna oraz Jeremi Pedowicz. W środy będzie można również usłyszeć dobrze znane audycje: „Szczypta chilli” Dominiki Biegańskiej (9-10), „Sukces pisany szminką” Olgi Kozierowskiej (10-11) i „Emocjonalny ład” Łady Drozy (14-16).
W letnie wieczory nie zabraknie również innych programów autorskich. Na antenie pozostanie „Lekkość bitu” Katarzyny Nowickiej (Noviki), którą będzie można usłyszeć we wtorki między 21 a 23. Po niej do 1.00 radiowe stery przejmą „Porządne Dziewczyny”, czyli Mateusz Ptaszyński, Kuba Kwiatkowski i Bartek Skrzypczak. W środy od 21 do 23 pojawi się nowy muzyczny program „Czyli Ulewicz” Macieja Ulewicza, powracającego po dłuższej przerwie na fale eteru. Audycja zastąpi „Gabinet dźwięku” Gabi Drzewieckiej, która rozstała się z Chillizet. Po niej godzinne spotkanie z „Primadoma DJ set” i Dominiką Kontarowicz. Na piątkowe „Chilli 90’s” między 20 a 22 zaprosi Bartek Winczewski.

Weekendy słuchaczom umilać będą: Natasza Kotarska, Bartek Winczewski oraz Iwona Kutyna.

Lipiec i sierpień to również kolejne spotkania z muzyką na Półwyspie Helskim. „Chillizet Live Sessions Summer Edition” wystaruje 5 lipca. W Jastarni na letniej scenie muzycznej stacji zlokalizowanej na plaży przy wejściu nr 49 wystąpią: Porządne Dziewczyny, Primadoma, Papa Zura, (Soul Service) Dj Boogie, Tomek Makowiecki, Kuba Karaś (The Dumplings), Mister C (St. Petersburg), Burn Reynolds (Soul Service), ENVEE, Daniel Drumz, Novika/ Mr. Lex, Buslav oraz Sonar. Redakcja zaprasza w każdy piątek do 30 sierpnia.

Za wakacyjne brzmienie Chillizet odpowiada Urszula Prussak.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *