„Co to za idol?” – konkurs radiowej Czwórki dla fanów k-popu

W każdy piątek o godz. 17.00 w audycji „Teraz k – pop!” prowadząca Klaudia Tyszkiewicz zaprasza do zabawy w rozpoznawanie idoli muzyki k-popowej na podstawie podpowiedzi. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – płyty najlepszych artystów sceny k-popowej. Konkurs potrwa do 31 marca.

Od 3 lutego w każdy piątek o godz. 17.00 Czwórka będzie rozdawała nagrody w konkursie „Co to za idol?”. Prowadząca Klaudia Tyszkiewicz przedstawi trzy podpowiedzi dotyczące wykonawcy utworu z gatunku k- popu, a zadaniem słuchaczy będzie odgadnięcie nazwy wykonawcy. Aby wziąć udział w konkursie należy zadzwonić pod numer (22) 645 21 00 i podać odpowiedź. Osoba, która jako pierwsza poda prawidłowe rozwiązanie, wygra płytę idola lub zespołu k-popowego. Do zdobycia m.in. nagrania BTS, SEVENTEEN, MAMAMOO, TAEMIN, HIGHLIGHT, TWICE, STRAY KIDS, JIN.

Od 2015 roku w audycji „Teraz k-pop” można słuchać koreańskiej muzyki oraz zgłębiać wiedzę na temat k-popowych wykonawców. Klaudia Tyszkiewicz, która jest pasjonatką k-popu, aktywnie działa też na rzecz promowania kultury koreańskiej. W swoich autorskich audycjach prezentuje również takie style, jak: K-Indie, K- hip hop czy muzykę z popularnych koreańskich seriali. Jest także autorką podcastu Czwórki pt. „Ach! Azja!” dostępnego na stronie podcasty.polskieradio.pl oraz w serwisach streamingowych, w których opowiada o niezwykłych realiach życia na Dalekim Wschodzie i odpowiada na najdziwniejsze pytania dotyczące kultury mieszkańców tego zakątka świata.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *