„CSI: Vegas” premierowo na kanale FOX

Ekipa CSI powraca i otwiera zupełnie nowy rozdział w Las Vegas — mieście, w którym wszystko się zaczęło. Jako że historia lubi zataczać koło, widzowie będą mogli znów poczuć się jak 21 lat temu, kiedy na ekranach pojawił się pierwszy sezon i rozpoczął tym samym nową erę seriali. W najnowszej odsłonie serii „CSI: Vegas”, oprócz kryminalnych zagadek i wnikliwych śledztw, w laboratorium pojawią się też znajome twarze. Aktorzy znani z poprzednich części – William Petersen i Jorja Fox – wcielą się ponownie w role detektywów. Premiera już w poniedziałek 14 marca o godzinie 21:05 na kanale FOX.

Sprawdź godziny emisji serialu „CSI: Vegas” w PROGRAMIE TV

Do polskiej premiery pierwszego odcinka na kanale FOX zostało już kilka dni. Co tym razem wydarzy się w Las Vegas, z czym będą musieli zmierzyć się detektywi, aby uchronić miasto grzechu i jego wymiar sprawiedliwości? Odpowiedź już w poniedziałek 14 marca o godzinie 21:05.

Pierwsza seria spod znaku CSI pojawiła się na ekranach w październiku 2000 roku i wywołała spore zamieszanie. Scenariusz serialu powstał na podstawie prawdziwych materiałów dowodowych i raportów sporządzonych przez organy ścigania. Producenci czerpali inspiracje z autentycznych doświadczeń ekipy kryminologów współpracujących z policją. Serial okazał się sukcesem na skalę światową. Intrygujące i często zawiłe sprawy połączone z atmosferą Las Vegas zapewniły produkcji ogromną rzeszę fanów. Serial pokochały miliony widzów i stał się jednym z najchętniej oglądanych w XXI wieku.

W ślad za wysoką oglądalnością i dużą popularnością szły nagrody i wyróżnienia. Produkcja otrzymała aż 68 nagród, między innymi People’s Choice Awards, Primetime Emmy Awards, American Society of Cinematographers oraz 127 nominacji. Dotyczyły one kategorii „Najlepszy serial TV”, ale także docenione zostały zdjęcia, charakteryzacje, dźwięki czy efekty specjalne.

Już od pierwszego odcinka widzowie doświadczą wielu emocji, ale zobaczą też znajome postacie. [UWAGA SPOILER] Atak na Jima Brassa (Paul Guilfoyle) spowoduje, że Gil Grissom (William Petersen) i Sara Sidle (Jorja Fox) będą musieli powrócić z emerytury. Spróbują odkryć spisek, który może zagrozić laboratorium kryminalnemu w Las Vegas i doprowadzić do uwolnienia tysięcy skazanych zabójców. Najnowszy sezon składa się z dziesięciu odcinków.

W „CSI: Vegas” występują także Paula Newsome, Matt Lauria, Mel Rodriguez i Mandeep Dhillon. Serial jest produkowany przez CBS Studios we współpracy z Jerry Bruckheimer Television i dystrybuowany na arenie międzynarodowej przez Paramount Global Distribution Group. Producentami wykonawczymi serialu są Jason Tracey, Jerry Bruckheimer, Jonathan Littman, Kristie Anne Reed, Anthony Zuiker, Carol Mendelsohn, Ann Donahue, Craig O’Neill, William Petersen, Uta Briesewitz (tylko pierwszy odcinek) i Cindy Chvatal.

Sprawdź ofertę kanału FOX w PROGRAMIE TV

Czy powrót dawnych detektywów i połączenie sił w nowym zespole pozwoli złapać i powstrzymać sprawcę przed zniszczeniem całego laboratorium kryminalnego CSI? Tego widzowie dowiedzą się już 14 marca o godzinie 21:05 na kanale FOX.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *