Cyfrowy Polsat likwiduje usługę Polsat Go

Serwis streamingowy Polsat Box Go uruchamia nowy pakiet o nazwie Start w promocyjnej cenie tylko 30 zł za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie. Pakiet Polsat Box Go Start będzie oferował dostęp do ponad 40 tysięcy godzin seriali, reality shows, rozrywki i nowości z ponad 20 kanałów Telewizji Polsat.

Jednocześnie z końcem sierpnia zakończy działalność serwis Polsat Go. Wszyscy dotychczasowi użytkownicy Polsat Go dostaną darmowy dostęp na 2 miesiące do nowego pakietu Start w serwisie Polsat Box Go. Wszyscy posiadacze kont w Polsat Go dostaną informację, jak w prosty i szybki sposób można uzyskać bezpłatny, dwumiesięczny dostęp do pakietu Start w Polsat Box Go.

Chcemy skupić się na produkcji kontentu – mówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat. – Zdecydowaliśmy się wyłączyć Polsat Go, a nasze treści będą oferowane m.in. w nowym pakiecie Polsat Box Go Start w modelu subskrypcyjno-reklamowym – niska, promocyjna opłata 30 zł za cały rok i niewielka liczba reklam. Jest to zgodne z aktualnym trendem na rynku streamingu.

Zdecydowaliśmy, że jako Grupa chcemy rozwijać jeden serwis streamingowy – Polsat Box Go – mówi Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu ds. Strategii Grupy Polsat Plus. – Obok pakietów Polsat Box Go Premium i Sport wprowadzamy nowy, unikalny pakiet streamingowy na polskim rynku – Polsat Box Go Start za zaledwie 30 zł za cały rok, czyli 2,5 zł miesięcznie. W jednym pakiecie dajemy dostęp do ponad 40 tysięcy godzin ulubionych, kultowych seriali, szalonych i gorących reality shows i hitowej rozrywki. Można oglądać łatwo, miło i przyjemnie co, gdzie, kiedy, jak się chce na dowolnym urządzeniu – dodaje Maciej Stec.

Wszyscy, którzy mieli konta w Polsat Go, dostaną w Polsat Box Go dostęp za darmo na 2 miesiące właśnie do pakietu Start. I każdy będzie mógł zamówić dostęp na kolejnych 12 miesięcy za 30 zł za cały rok – 30 zł za rok, czyli 2,5 zł miesięcznie.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *