Cykl „Ace Ventura i syn” na CBS Europa

W lutym kanał CBS Europa zaprasza widzów do doskonałej zabawy. W ramach sobotniego cyklu szalonych komedii pt.: „Ace Ventura i syn”, będzie można zobaczyć trzy zwariowane filmy opowiadające o przygodach ekscentrycznego Ace’a Ventury i jego syna. W postać miłośnika zwierząt i samozwańczego detektywa w dwóch obrazach wcielił się przezabawny Jim Carrey. Na cykl „Ace Ventura i syn” CBS Europa zaprasza w soboty od 2 do 16 lutego o 21:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CBS Europa

„Ace Ventura: Psi detektyw” – PREMIERA
Ace Ventura to mężczyzna nietuzinkowy i nieobliczalny. Jest wielkim miłośnikiem zwierząt i właściwie całe życie podporządkował swoim pupilom. Mieszka z nimi w małym mieszkaniu, a na życie próbuje zarabiać jako… psi detektyw – specjalista, który odnajdzie każde zaginione bądź skradzione zwierzę, a także w razie potrzeby pomoże krzywdzonym stworzeniom. Interes niestety podupada. Ace nie ma zleceń i ledwo wiąże koniec z końcem. Pewnego dnia pojawia się szansa, by odmienić los. W tajemniczych okolicznościach znika z basenu delfin będący maskotką futbolowej drużyny z Miami, która zapewnia im dobrą passę. Gdy niebawem zapada się pod ziemię jeden z najlepszych graczy drużyny, staje się jasne, że trzeba działać szybko. Sekretarka klubu, piękna Melissa, postanawia wynająć Ace’a Venturę, aby odnalazł delfina. To początek niesamowitych przygód i perypetii psiego detektywa.
2 lutego o 21:00

„Ace Ventura: Zew natury” – PREMIERA
Ace Ventura przeżywa załamanie nerwowe. Nie udało mu się uratować z opresji ulubionego szopa, co doprowadza go do depresji. Ace postanawia wstąpić do buddyjskiego klasztoru w Himalajach, aby oddać się medytacjom i odpokutowaniu swojej winy. Jednak niebawem świat upomina się o nietuzinkowego miłośnika zwierząt. Brytyjski konsul afrykańskiej prowincji Bonai prosi ekscentrycznego detektywa o pomoc. Dwa plemiona afrykańskie są bliskie rozpoczęcia krwawej wojny, gdyż w nieznanych okolicznościach zaginął Shikaka – otoczony kultem nietoperz albinos. Aby zapobiec rozlewowi krwi, na pomoc przybywa Ace Ventura. Misja odnalezienia tajemniczej zguby okaże się naprawdę niełatwa.
9 lutego o 21:00

„Ace Ventura Junior” – PREMIERA
Ace Ventura Junior ma 12 lat i jest wychowywany tylko przez mamę. Chłopiec, tak jak jego ojciec, kocha zwierzęta oraz ma smykałkę detektywistyczną. Jego pomoc szkolnym kolegom w odnajdywaniu ich pupili nie do końca podoba się matce – pracownicy lokalnego ogrodu zoologicznego. Sytuacja zmienia się, gdy z ZOO zostaje skradziona mała panda, a oskarżenie pada na panią Venturę. Ace Junior rusza na poszukiwania prawdziwych sprawców.
16 lutego o 21:00

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *