Cykl „Cyberwojny przyszłości” na CBS Action

Przyszłość Ziemi i jej mieszkańców rysuje się w czarnych barwach – przynajmniej w wyobraźni reżyserów i scenarzystów wrześniowego cyklu „Cyberwojny przyszłości”. W nadchodzącym miesiącu zobaczymy aż osiem premier, w których ludzkość będzie musiała stawić czoła nieuchronnej zagładzie- czy to z ręki Marsjan („Wojna światów” i „Wojna światów 2: Nowa fala”, wyprodukowane przez kultową wytwórnię Asylum), cyborgów („Terminatorzy”) czy też potężnej rasy roboto-kosmitów („Transmorferzy”). Na premiery wypełnionych akcją filmów kanał CBS Action zaprasza we wrześniu, w każdą środę i czwartek o godzinie 21:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CBS Action

„TERMINATORZY”
Niewielki oddział ruchu oporu walczy z cyborgami, które przejęły władzę nad całą planetą.
Emisja: środa, 6 września, godzina 21:00

„MAX KNIGHT: ULTRASZPIEG”
Młody, zdolny szpieg nowej generacji jest ostatnią deską ratunku dla całej ludzkości – musi on stawić czoła geniuszowi komputerowemu, który za cel postawił sobie zniszczenie całego świata.
Emisja: czwartek, 7 września, godzina 21:00

„TRANSMORFERSI”
Rasa robotów-kosmitów podbiła Ziemię i zmusiła ludzkość do ukrycia się. Po kilkuset latach całkowitej dominacji kosmitów, niewielka grupa ludzi zarysowuje plan, który pozwoli na pokonanie robotycznych okupantów w ostatecznej walce pomiędzy człowiekiem a maszyną.
Emisja: środa, 13 września, godzina 21:00

„TRANSMORFERSI: UPADEK LUDZKOŚCI”
Prequel „Transmorfersów”. Roboty-kosmici atakują Ziemię i ostatecznie zmuszają ludzi do schronienia się pod powierzchnią planety. Początkowo jednak ataki robotów pozostają niezauważone niemal przez nikogo – poza doktor Jo Summers, która szybko zaczyna podejrzewać to, co wiedzą już przedstawiciele rządów na całym świecie: oto nadchodzi koniec Ziemi takiej, jaką znaliśmy.
Emisja: czwartek, 14 września, godzina 21:00

„WOJNA ŚWIATÓW”
W tej uwspółcześnionej ekranizacji powieści H. G. Wellsa ludzka cywilizacja zostaje skazana na zagładę, gdy rasa superkosmitów atakuje Ziemię. W mgnieniu oka olbrzymie kroczące machiny bojowe pokrywają powierzchnię Ziemi, by niszczyć wszystko, co spotkają na swej drodze. Podczas gdy miasta obracane są w perzynę, a ludzie giną w zatrważającym tempie, jeden człowiek zmaga się z niełatwym zadaniem odnalezienia broni, która mogłaby odmienić losy ludzkości.
Emisja: środa, 20 września, godzina 21:00

„WOJNA ŚWIATÓW 2: NOWA FALA”
Dwa lata po inwazji Marsjan, najgorszy koszmar George’a Herberta staje się rzeczywistością: najeźdźcy powrócili. Podczas gdy druga fala ataku śmiercionośnych, marsjańskich machin niszczy to, co pozostało z Ziemi, sojusz sił militarnych przygotowuje odważny atak na samą Czerwoną Planetę. Po raz kolejny losy ludzkości wiszą na włosku.
Emisja: czwartek, 21 września, godzina 21:00

„NA KRAWĘDZI JUTRA”
Kiedy wrogie obiekty latające zaczynają atakować Ziemię w celu jej zniszczenia, ludzkość musi walczyć o przetrwanie. Podczas gdy ważą się losy największej bitwy, kilku astronautów wślizguje się na statek-matkę, by odkryć tam portal prowadzący do rodzimej planety najeźdźców. Astronauci zostają brutalnie zamordowani – przedtem jednak udaje im się przesłać na Ziemię informację o swoim odkryciu. Nie widząc innego wyjścia, Ziemianie wysyłają przez portal elitarny zespół żołnierzy i naukowców. Ich zadaniem będzie walka z inwazją u samego jej źródła..
Emisja: środa, 27 września, godzina 21:00

„AMERICAN WARSHIPS: POCZĄTEK INWAZJI”
Kiedy flota tajemniczych statków rozpoczyna wojnę przeciwko Ziemi, na barkach załogi USS Iowa, ostatniego amerykańskiego okrętu wojennego, spoczywa ciężar zatrzymania globalnej zagłady
Emisja: czwartek, 28 września, godzina 21:00

Źródło: CBS Action

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *