Cykl „Fantastyczne lata 80.” na kanale AMC

We wrześniu kanał AMC zaprasza na jedyną w swoim rodzaju podróż do ery kolorowych getrów, gigantycznych fryzur i niezapomnianych filmów, w których wszystko było możliwe! W ramach cyklu „Fantastyczne lata 80.” na ekranie pojawią się: film science-fiction „Flash Gordon” przedstawiający przygody amerykańskiego futbolisty i jego przyjaciół, którzy trafiają na planetę Mongo i walczą z tyranią cesarza Minga; thriller Johna Carpentera „Ucieczka z Nowego Jorku”, czyli niebezpieczna misja uratowania prezydenta uwięzionego na Manhattanie zamienionym w więzienie dla najgroźniejszych przestępców; „Nieśmiertelny” – film fantasy o szkockim góralu żyjącym w XVI wieku, który dowiaduje się o swojej nieśmiertelności i nieuchronnym przeznaczeniu; komedia science-fiction „Fantastyczne przygody Billa i Teda”, czyli niesamowita podróż w czasie dwóch siedemnastolatków, oraz „Czerwona Sonja” – film akcji o dzielnej wojowniczce z Brigitte Nielsen i Arnoldem Schwarzeneggerem w rolach głównych.

Pierwszy film z cyklu „Fantastyczne lata 80.” pojawi się na kanale AMC już 2 września.

Sprawdź godziny emisji filmu „Flash Gordon” w PROGRAMIE TV

FLASH GORDON
Ming, zły cesarz planety Mongo, zaczyna niszczyć Ziemię. Zarkov, były naukowiec NASA, przewiduje ten pozaziemski atak i zmusza Flasha Gordona oraz piękną Dale Arden do wejścia na pokład jego rakiety i uratowania planety. Zarkov, Flash i Dale zostają magnetycznie doprowadzeni do Mongo i wzięci do niewoli przez bezlitosnego Minga….
sobota, 2 września o 22:00

UCIECZKA Z NOWEGO JORKU
Rok 1997. Manhattan stał się otoczonym murem więzieniem dla trzech milionów przestępców,
w którym mogą żyć na wolności. Samolot przewożący amerykańskiego prezydenta rozbija się, a on sam zostaje wzięty do niewoli przez „księcia”. Na ratunek głowie państwa zostaje wysłany przestępca i były bohater wojenny Snake Plissken. Aby mieć pewność, że Plissken nie porzuci swojej misji, w jego tętnice wszczepiono dwa urządzenia, które mają eksplodować i rozerwać go na kawałki, jeśli mężczyzna nie wróci na czas.
sobota, 9 września o 22:00

NIEŚMIERTELNY
Są nieśmiertelną rasą wojowników, którzy mogą umrzeć tylko poprzez ścięcie mieczem. Ich przeznaczeniem jest pojedynkowanie się ze sobą. Walki te odbywają się od zamierzchłych czasów i będą toczyć się do momentu, gdy zostanie tylko garstka nieśmiertelnych. Podczas Zgromadzenia zawalczą o Nagrodę – moc wykraczającą poza wyobraźnię – moc, której źli Kurgan nigdy nie posiądą. Connor Macleod, który nie może uciec przed swoim przeznaczeniem, walczy z innymi wojownikami, od szkockich wyżyn XVI wieku po współczesny Nowy Jork, a los śmiertelnika wisi na włosku.
sobota, 16 września o 22:00

Sprawdź godziny emisji filmu „Fantastyczne przygody Billa i Teda” w PROGRAMIE TV

FANTASTYCZNE PRZYGODY BILLA I TEDA
Bill i Ted to nierozłączni przyjaciele. Jako 17-latkowie, bardziej niż o nauce myślą o założeniu rockowego zespołu. Jeśli jednak Ted nie zda egzaminu z historii, będzie musiał pójść do szkoły wojskowej, a ich plany legną w gruzach. Z pomocą przychodzi tajemniczy nieznajomy, który proponuje chłopakom podróż w czasie. Spotkania ze znanymi ludźmi z każdego stulecia pozwalają im wzorowo zdać egzamin, po zadziwiającym powrocie do XX wieku.
sobota, 23 września o 22:00

Sprawdź ofertę kanału AMC w PROGRAMIE TV

CZERWONA SONJA
Spokojne życie Sonji legło w gruzach, gdy jej rodzice zostali zabici przez bezwzględną królową Gerden, noszącą talizman mogący unicestwić planetę. Sonja wyrusza w podróż, by pomścić śmierć swych bliskich, a dzięki tajemniczej wizji otrzymuje niezwykłe moce. Musi jednak przyrzec, że nigdy nie zakocha się w mężczyźnie, chyba że będzie on od niej silniejszy.
sobota, 30 września o 22:00

Źródło: AMC Networks International – UK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *