Cykl komediowy „Gra na Maksa” na antenach TVP

Telewizja Polska we współpracy z Grupą LOTOS, UPC i marką Sokołów wyprodukowała – cykl komediowy „Gra na Maksa”, który emitowany będzie w trakcie trwania Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej na antenach TVP1, TVP2, TVP Rozrywka oraz TVP Kobieta.

Sprawdź godziny emisji cyklu „Gra na Maksa” w PROGRAMIE TV

„Gra na Maksa” to komediowa seria, która opowiada o parze młodych ludzi, mieszkających od niedawna razem w dużym mieście. Tematy odcinków skupiają się wokół relacji damsko-męskich, a akcja toczy się podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

Wydarzenia z życia pary są przedstawiane przez duet komentatorów piłkarskich: Jacka Laskowskiego i Sebastiana Milę, którzy relacjonują prozaiczne historie młodych niczym emocjonujące sportowe widowisko.

Cykl emitowany będzie od 11 czerwca do 11 lipca 2021, w czasie Euro 2020, na antenach TVP1 i TVP2, TVP Rozrywka oraz TVP Kobieta. W rolę głównych bohaterów wcielili się Karolina Bacia i Marcin Korcz. W pozostałych rolach wystąpią m.in. Krystyna Tracz oraz aktorzy Klubu Komediowego.

„Gra na Maksa” to kolejna produkcja TVP w obszarze branded content marketingu.

Nieustannie pracujemy nad nowymi produktami dla klientów, którzy na dojrzałym rynku TV oczekują coraz bardziej niestandardowych i wyróżniających sposobów na dotarcie do widza. „Gra na Maksa” to kolejny nasz projekt z obszaru branded content marketingu, który jest swojego rodzaju płaszczyzną do budowania wizerunku marki – wychodzącą poza ramy standardowej reklamy, bazująca na emocjach i zaangażowaniu. Akcja toczy się w trakcie trwania największej imprezy sportowej w tym roku – Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2020, co tworzy doskonałe otoczenie dla marek z wiarygodnym i autentycznym przekazem – mówi Ewelina Czuba, dyrektor Biura Reklamy TVP.

Dla Grupy LOTOS, jako Głównego Sponsora Reprezentacji Polski w piłce nożnej, ten format jest okazją do kontekstowej, wyróżnialnej komunikacji z naszymi odbiorcami. Bohaterami „Gry na Maksa” są kibice piłki nożnej, których szczególnie zachęcamy do aktywności w czasie Mistrzostw Europy, poprzez udział w promocjach piłkarskich na stacjach LOTOS czy wsparcie naszych piłkarzy w ramach akcji „Jesteśmy z Wami. Dajemy słowo”. Współpraca z TVP daje nam możliwość nietuzinkowego zaprezentowania naszych działań i zbudowanie wokół nich zabawnego, atrakcyjnego przekazu – mówi Kinga Fedorowska, dyrektor marketingu Grupy LOTOS.

Sprawdź ofertę kanału TVP Kobieta w PROGRAMIE TV

Z marką UPC chcemy być blisko naszych klientów; ich zainteresowania w temacie sportu, filmu, rozrywki są adresowane przez bogatą ofertę produktową. Najszybszy internet w rankingu ogólnopolskim Speedtest.pl – jest gwarantem zabawy, pracy i realizowania pasji bez zakłóceń. Współpraca z TVP przy projekcie „Gra na Maksa” wpisuje się w naszą strategię budowania marki bliskiej, obecnej w trakcie ważnych wydarzeń sportowych – mówi Rafał Gontarz, Marketing Communication Manager UPC Polska.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *