Cykl „Moc 10!” na Cartoon Network

10 tygodni, 10 fascynujących obcych oraz 10 niezwykłych supermocy – dzięki Cartoon Network fani Bena i jego drużyny mogą przypomnieć sobie najbardziej emocjonujące przygody tego bohatera. Wszystko po to, by przygotować się na jesienną premierę „Ben 10 kontra wszechświat: Film” – pełnometrażowej produkcji o perypetiach Tennysonów.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Historia tego niezwykłego chłopaka rozpoczyna się w momencie, kiedy podczas wakacji, które spędza ze swoim dziadkiem Maxem oraz kuzynką Gwen, znajduje urządzenie przypominające zegarek. Pozory jednak mylą – ten przedmiot to Omnitrix. Dzięki niemu Ben zyskuje wyjątkowe moce, które pozwalają mu na to, by walczyć ze złem i ratować świat.

Dzielna i wyjątkowo zgrana drużyna Tennysonów już 27 lipca raz jeszcze wsiądzie w Gruchota, by pozwolić widzom na powtórne przeżycie najbardziej emocjonujących przygód. Cykl „Moc 10!” to aż 10 tygodni, a każdy z nich będzie dotyczył innego Obcego i jego wyjątkowej mocy.

Brawurowe pojedynki, sprytne rozwiązania, spektakularne przeobrażenia – to tylko niektóre z atrakcji, których dostarczy serial. Widzowie będą mogli przypomnieć sobie najlepsze odcinki kultowego „Ben 10”. Jesień w Cartoon Network należeć bowiem będzie do tego rezolutnego chłopca i jego magicznego Omnitrixa. Przed jego fanami premiera „Ben 10 kontra wszechświat: Film” – pełnometrażowej produkcji opowiadającej o przygodach drużyny Tennysonów (data premiery zostanie ujawniona wkrótce).

Premiera cyklu „Moc 10!” 27 lipca o 20:50 na Cartoon Network. Emisja codziennie o 20:50.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *