Cykl „Sci-fi Action” w Warner TV

Na liście z cyklu „Sci-fi Action” znajdują się hollywoodzkie gwiazdy: reżyserskie i aktorskie. W emitowanych w Warner TV produkcjach pojawiają się m.in. Charlize Theron, Mila Kunis, Tom Hardy, Keanu Reeves, Tom Cruise czy Emily Blunt. Filmy wyreżyserowały światowe sławy: siostry Wachowskie, George Miller czy John Carpenter. Nowy cykl rozpocznie się we wrześniu i będzie kontynuowany w nadchodzących miesiącach. Premiera w sobotę 17 września o 21:00 w Warner TV.

Sprawdź ofertę kanału Warner TV w PROGRAMIE TV

Cykl „Sci-fi Action” rozpoczną dwie produkcje, których bohaterowie muszą zmierzyć się z nieziemskimi przeciwnikami. Major Cage z „Na skraju jutra” walczy w ludzkiej armii z kosmicznymi najeźdźcami. W trakcie walki wpada w pętlę czasową: umiera podczas bitwy i wciąż budzi się tego samego dnia. Po jednym z takich przebudzeń stwierdza, że chce rozmontować system od środka i korzysta z pomocy sierżant Vrataski, by odwrócić fatum i pokonać przeciwników. W produkcji postawiono na realizm, który sprawia, że futurystyczny świat wydaje się maksymalnie autentyczny. Postać Vrataski, grana przez Emily Blunt, miała ciężką zbroję i aktorka początkowo nie była w stanie odgrywać w niej swoich scen. Jednak z pomocą reżysera, trenera fitness i dodatkowej motywacji od Toma Cruise’a, zagrała tak wyśmienicie, że zmagania aktorki nie były widoczne na ekranie.

Wrześniową część cyklu zamknie film „Doom”, dzieło polskiego reżysera i operatora filmowego Andrzeja Bartkowiaka. W głównych rolach występują Dwayne Johnson, Rosamund Pike i Karl Urban. Grane przez nich postaci również muszą zmierzyć się z agresywnymi kosmitami. Bohaterowie są członkami jednostki specjalnej, której głównym zadaniem jest ochrona grupy naukowców, pracujących na stacji badawczej na Marsie. Pewnego dnia tubylcy atakują ludzkich przybyszy. Na stacji ocaleli tylko ci, którzy potrafili się najlepiej bronić przed Marsjanami: garstka wyszkolonych żołnierzy. Film opowiada o ich walce o przetrwanie i próbie pokonania kosmitów.

Sprawdź godziny emisji filmu „Doom” w PROGRAMIE TV

W październiku stacja będzie kontynuować cykl i pokaże jeszcze więcej produkcji science fiction. Odbędzie się emisja ostatniego filmu z serii „Mad Max”, gdzie główną postacią jest Furiosa. „Mad Max: Na drodze gniewu” został wyreżyserowany przez George`a Millera. Na ekranie telewizorów pojawią się również dwie produkcje sióstr Wachowskich, czyli „Jupiter: Intronizacja” o bohaterce, która była genetycznie przeznaczona do czynienia wielkich rzeczy oraz „Matrix Rewolucje”, przedostatnia część serii o ludzkich rebeliantach, walczących z władzą maszyn i robotów. W programie znajdzie się także tytuł dla wielbicieli horrorów, czyli „Coś” wyreżyserowane przez Johna Carpentera.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *