„Czarno to widzę” na FOX Comedy

26 sierpnia na FOX Comedy zagości nowy sezon jednego z najbardziej zabawnych sitcomów ostatnich lat, czyli „Czarno to widzę”. Andre 'Dre’ Johnson (Anthony Anderson, „Od kołyski aż po grób”, „Barbershop”) pragnie wychować czwórkę swoich dzieci zgodnie z zasadami swojej kultury, pomimo że mieszka w sąsiedztwie białych i zamożnych ludzi. Niestety nie do końca podoba się to jego żonie Rainbow (Tracee Ellis Ross) oraz ojcu (Laurence Fishbourne, „Matrix”).

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX Comedy

Już w pierwszym odcinku trzeciego sezonu rodzina Johnsonów zostanie rzucona w wir wydarzeń, a wszystko za sprawą ojca rodziny, który postanowił zabrać swoją szaloną rodzinę do parku Walta Disneya. Sam nigdy w dzieciństwie nie zaznał takich przyjemności, dlatego żeby dzieciaki doświadczyły czegoś niesamowitego, funduje wszystkim bilety VIP. Co może pójść nie tak, kiedy duża, ośmioosobowa rodzina chce spędzić cudowny dzień w parku rozrywki, a wszystko jest zaplanowane i zapięte na ostatni guzik?

Serial „Czarno to widzę” zdobył w tym roku 4 nominacje do nagród EMMY. Tracee Ellis Ross zgarnęła nominację za rolę dla najlepszej aktorki w serialu komediowym. Za najlepszego aktora w serialu komediowym nominowany został również jej kolega z planu, czyli Anthony Anderson. Dodatkowo Wanda Sykes dla najlepszej aktorki gościnnej w serialu komediowym, a sam serial startuje w kategorii najlepszego serialu komediowego.

„Czarno to widzę”

Premiera: sobota, 26 sierpnia, godzina 20:10

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *