Kochamy czekoladę! Ty też? Spędź z nią Walentynki! Przez cały luty, w specjalnym paśmie wybranych programów, Polsat Food Network zabiera Was w rozkoszny świat czekoladowych pyszności.

Usiądź w wygodnym fotelu, nie zapomnij o dobrej kawie i odleć z nami do czekoladowego nieba! Zapraszają Cię trzy cudowne kobiety – w ich rękach najzwyklejsze składniki zamieniają się w słodkie dzieła sztuki, o których będziesz śniła po nocach. Anna Olson, Ina Garten i Nigella Lawson w swoich programach, takich jak “Wypieki z Anną Olson”, “Bosnoga Contessa” i “Nigella ekspresowo” zaprezentują przepisy z wykorzystaniem czekolady – dla zaawansowanych i dla początkujących; dla lubiących wyrafinowane wyzwania, jak i dla tych z Was, które chcą spędzić w kuchni jak najmniej czasu, uzyskując równocześnie olśniewający efekt.

Zabierzemy Cię też do miejsc czekoladowego kultu, gdzie można zjeść najlepsze słodycze świata w programie “Wyjątkowe słodycze”, a w „Konkursie Food Network” będziesz mogła podziwiać wyczyny rywalizujących ze sobą wytwórców czekolady, tworzących z niej m.in. magiczne stworzenia i wykorzystujących jej niezwykłe właściwości w mistrzowski sposób.

Wszystko, co kiedykolwiek chciałaś wiedzieć o czekoladzie i wszystko, czego jeszcze nie wiedziałaś! Czyż istnieje lepsze miejsce na spędzenie Walentynkowej niedzieli, niż czekoladowa kraina czarów?

Źródło: Polsat Food Network