Cztery premierowe filmy z serii „Lena Lorenz” w Romance TV

W każdą majową niedzielę o godz. 20:00 Romance TV zaprosi widzów na premiery najnowszych filmów jednej z ulubionych telewizyjnych serii – „Lena Lorenz”, opowiadającej o losach położnej Leny. Tym razem bohaterka oprócz pomocy swoim pacjentkom, sama zostaje mamą, przeżyje także osobistą tragedię. Na pierwszy odcinek stacja zaprasza już 7 maja o godz. 20:00, kolejne części zagoszczą na antenie odpowiednio 14, 21 i 28 maja o tej samej porze.

Sprawdź godziny emisji filmu „Lena Lorenz: Rodzice dla mojego dziecka” w PROGRAMIE TV

5 maja to Międzynarodowy Dzień Położnej. Tego dnia we wszystkich krajach podkreśla się ważność tego zawodu. Również Romance TV chciałaby uczcić ten piękny i odpowiedzialny zawód. I to nie jednego dnia ale przez cały miesiąc! W każdą niedzielę o godzinie 20:00 stacja wyemituje nowy odcinek serii opowiadającej o pracy położnej Leny Lorenz. Już w pierwszym odcinku oddana swoim pacjentkom i pełna wrażliwości Lena ma do czynienia z tragicznym przypadkiem.

„Lena Lorenz: Rodzice dla mojego dziecka” premiera, 7 maja, o godz. 20:00

Położna Lena rodzi syna Luisa. Mimo to nie opuszcza swoich pacjentów. Należy do nich również śmiertelnie chora Gabriela, która znalazła już rodziców zastępczych dla swoich maluchów. Ci jednak dowiadują się, że sami będą mieć dziecko i ku rozczarowaniu Gabrieli wycofują swoją kandydaturę.

„Lena Lorenz: Kruche szczęście”, premiera, 14 maja, godz. 20:00

Dla Mai, samotnej matki i blogerki kulinarnej, niespokojne niemowlę jest dużym ciężarem. Położna Lena ma dla niej radę. Maja powinna zwrócić się do ojca nowo narodzonej córki. Ten jednak ma dość zajęć w swojej rodzinie. Jego żona Bettina jest po raz trzeci w ciąży.

„Lena Lorenz: Niemowlę wybawcą”, premiera, 21 maja, godz. 20:00

Lena jest ciągle wstrząśnięta po śmiertelnym wypadku swojego męża. Do domku letniego w jej gospodarstwie wprowadzają się ciężarna Claudia, jej mąż, Joe, oraz ich dziewięcioletnia córka Ronja. Na życiu rodzinnym Claudii kładzie się cieniem choroba – jej córka choruje na białaczkę. Rodzice mają jednak nadzieję, że po podaniu Ronji komórek macierzystych pobranych z krwi pępowinowej ich starsza córka wyzdrowieje.

„Lena Lorenz: Za kratami”, premiera, 28 maja, godz. 20:00

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Tym razem Lena opiekuje się ciężarną osadzoną, Sally Wilkens, która skarży się na bóle podbrzusza. Na szczęście wszystko jest w porządku. Jednak zdaniem Leny zakład karny nie wydaje się najlepszym miejscem dla przyszłej matki. Przeniesienie na oddział dla matek z dzieckiem staje pod znakiem zapytania, kiedy w celi Sally zostają znalezione narkotyki.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *