Czwarta Scena Czwórki na Up To Date Festival

Zbliżający się Up To Date Festival 2017, który odbędzie się w Białymstoku w dniach 8 – 10 września, już dziś można zaliczyć do wyjątkowych wydarzeń muzycznych. Na uczestników tegorocznej imprezy czeka jeszcze więcej koncertów niż dotychczas. Wszystko za sprawą nowej, Czwartej Sceny Czwórki.

Muzyka, która zabrzmi na Czwartej Scenie, jest bliska naszemu sercu, ale też bliska sercu radiowej Czwórki – dużo fajnej polskiej elektroniki, a także niestandardowego, ciekawego rapu, który trudno spotkać poza wyjątkowymi okazjami, a szczególnie w takim zestawieniu, w jakim będzie nam dane to usłyszeć tutaj – mówi Jędrzej Dondziło, organizator Up To Date Festival.

Artyści występujący na Czwartej Scenie Czwórki będą grać przez dwa dni trwania festiwalu. W piątek 8 września wystąpią: Rosalie, Adi Nowak, Eltron John oraz duet Boogie Mafia założony przez DJ-ów Berta i Harpera, którzy prowadzą autorskie audycje muzyczne w radiowej Czwórce. W sobotę 9 września na czwórkowym stage’u pojawią się: Holak, Jurek Paździecki, Mr. Lex, a także R.A.U. Za wizualizacje na Czwartej Scenie Czwórki odpowiadać będzie Visual Family Collective.

Czwórka zadba, aby w tym roku słuchacze, którzy nie mogli przybyć na Up To Date Festival, mieli możliwość posłuchania występów na żywo. Wszystkie koncerty odbywające się na Czwartej Scenie Czwórki będą transmitowana na stronie www.czworka.online i w systemie cyfrowym DAB+ w godzinach pomiędzy 20:00 a 1:00 w nocy.

Radiowa Czwórka zaprasza również do słuchania audycji, a także obserwowania jej na portalach społecznościowych, gdzie będzie można wygrać wejściówki na tegoroczny festiwal. Więcej informacji na temat programu festiwalowego dostępnych jest na stronie www.uptodate.pl.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *