Czwarty sezon „Angelo rządzi” w Cartoon Network

Na ekranach zagości nowy sezon serialu o rezolutnym nastolatku i jego przyjaciołach. Paczka spryciarzy będzie wspólnie rozwiązywać zagadkę tajemniczego złodziejaszka, organizować wydarzenia muzyczne i wspomagać Angelo w stawianiu pierwszych kroków na drodze do sukcesu zawodowego. Premiera czwartego sezonu „Angelo rządzi” już 11 czerwca w Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Niepokorny 12-latek Angelo i jego przyjaciele Laurenty i Lola, jak zwykle będą szukali wszelkich sposobów, żeby realizować swoje skomplikowane, błyskotliwe plany, radzić sobie z surowymi nauczycielami i ucierać nosa szkolnym nicponiom. Choć czasami łebskie działania Angelo powodują nieoczekiwane efekty uboczne, to młodemu łobuziakowi zawsze udaje się wyjść z kłopotów obronną ręką.

W czwartym sezonie „Angelo Rządzi” przebiegły nastolatek, w trosce o swoją reputacje, spróbuje podstępem wywrzeć wpływ na rodzicach, by sprawili mu nowy smartphone. Innym razem on i jego paczka, wcielą się w rolę detektywów na tropie złodzieja, który pod łóżkiem głównego bohatera umieścił całą kolekcję cudzych rzeczy. W jednym z odcinków Angelo zadba też o to, by spełnić marzenie swojego ojca o byciu gwiazdą rocka, a kiedy indziej sam powalczy o samorealizację i spróbuje podjąć staż w parku rozrywki.

Premiera czwartego sezonu „Angelo rządzi” już 11 czerwca na antenie Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 6:25.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *