Czwarty sezon „Ben 10” potwierdzony

Cartoon Network będzie kontynuował prace nad rozbudowaniem świata Bena Tennysona. Pojawią się w nim kolejne transformacje kosmitów, pojedynki pełne zwrotów akcji i przygody na nowych kontynentach. Światowa premiera czwartego sezonu jest przewidziana na początek 2020 roku.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Czwarty sezon serialu „Ben 10” przyniesie wiele nowych ekscytujących motywów. Chłopiec odkryje specjalny klucz, który pozwoli mu ulepszyć Omnitrixa i uzbroić go w Omni-Kix. Będzie to ultranowoczesny pancerz służący do tego, by jeszcze bardziej wzmocni kosmitów w walce. Ben, jego kuzynka Gwen i dziadek Max, odwiedzą też takie kraje jak Włochy, Japonia i Meksyk. Nie zabraknie również kolejnych transformacji oraz wielu pojedynków.

Tymczasem na kanale Cartoon Network już od 4 marca będzie można oglądać premierowe odcinki trzeciego sezonu serialu z nowymi kosmitami, pojazdami i nieznanymi dotąd złoczyńcami. Jednym z czarnych charakterów, które pojawią się w kreskówce będzie chłopak o imieniu Kevin 11. Jedenastoletni przeciwnik Bena opracuje Anti-trix, czyli niestandardową wersję Omnitrixa, przeznaczoną do produkcji alternatywnych wersji kosmitów Bena. Ponadto, widzowie będą mieli okazję śledzić przygody drużyny Tennysonów, podczas ich wypraw w różne zakątki świata. Członkowie rodziny wejdą na pokład nowego statku latającego o nazwie Omni-Copter i odkryją dalekie kontynenty, w tym Azję, Europę oraz Amerykę Południową.

„Ben 10” jest produkcją Cartoon Network Studios oraz Man of Action Entertainment („Wielka Szóstka”, „Generator Rex”) z producentem wykonawczym Johnem Fang („Mixels”, „Generator Rex”). W 2018 roku serial obejrzało 182 miliony młodych widzów na całym świecie, z czego aż 56 milionów tylko w trzecim kwartale roku.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *