Czwarty sezon Graczy oraz trzeci sezon Niepewnych w HBO i HBO GO

Dwa seriale produkcji HBO powracają na antenę z nowymi sezonami. Zarówno kontynuacja Graczy, czyli opowieści o ekscytującym życiu byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego, jak i serialu Niepewne – historii młodej, mającej problemy z pewnością siebie Afroamerykanki, będzie mieć swoją premierę w HBO i HBO GO już 13 sierpnia.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

Gracze (Ballers) to nakręcony z rozmachem komediowy serial HBO, który odsłania kulisy życia przedstawicieli jednej z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Ameryce. Pokazuje ich bogactwo, ale też presję, której na co dzień są poddawani. Serial opowiada o losach Spencera Strasmore’a (Dwayne Johnson) – byłej gwiazdy futbolu amerykańskiego, który po zakończeniu kariery sportowej, próbuje ułożyć sobie życie na nowo.

W czwartym sezonie Graczy ten bajecznie bogaty, charyzmatyczny i uwielbiany przez tłumy mężczyzna nie chce porzucić swoich ideałów i odrzuca możliwość nawiązania współpracy z braćmi Anderson. Zamiast tego, razem ze swoim partnerem biznesowym, Joem Krutelem (Rob Corddry), postanawia rozwijać firmę zajmującą się zarządzaniem relacjami z klientami. Mężczyźni planują też nowe inwestycje.

Pomysłodawcą i producentem serialu jest Steve Levinson (seriale HBO Ekipa, Zakazane imperium), a w role główne wcielają się, m.in.: gwiazdor kina akcji Dwayne Johnson (Sztanga i cash), Omar Benson Miller (8. Mila), laureat dwóch nagród Emmy Rob Corddry (Jutro będzie futro) oraz John David Washington (Malcolm X).

Pierwszy odcinek czwartego sezonu serialu HBO Gracze (Ballers) wyemitowany zostanie na antenie HBO 13 sierpnia o godzinie 21:10. Kolejne będą pojawiały się co tydzień w poniedziałek. W serwisie HBO GO odcinki będą dostępne tego samego dnia od rana.

Sprawdź ofertę HBO GO w katalogu VOD

Drugim tytułem, który powraca ze swoją kontynuacją jest nagradzany serial komediowy produkcji HBO Niepewne (Insecure). Produkcja opowiada o przyjaźni dwóch Afroamerykanek oraz ich codziennych wzlotach i upadkach.

Issa Dee (Issa Rae) to młoda kobieta, która mimo braku pewności siebie, stara się nie zważać na różnego rodzaju konwenanse i żyć po swojemu. Jej najlepszą przyjaciółką jest skupiona na sobie prawniczka Molly (Yvonne Orji). W trzecim sezonie Niepewnych powrócimy do ich świata w momencie, w którym Issa stara się pozbierać po zerwaniu z Lawrencem. Próbując zaoszczędzić dodatkowe pieniądze, pomieszkuje kątem u Daniela, byłego partnera i przyjaciela z dzieciństwa, który pracuje nad rozwinięciem swojej muzycznej kariery. Issa zaczyna podawać w wątpliwość swoją rolę w organizacji pozarządowej, w której pracuje, podczas gdy Molly rozpoczyna wymarzoną pracę w kancelarii prowadzonej przez czarnoskórych prawników. Ku swojemu zdziwieniu w nowym miejscu nie jest od razu postrzegana za gwiazdę, co bardzo odbija się na jej poczuciu pewności siebie.

Twórcami serialu Niepewne są Larry Wilmore oraz Issa Rae, która jest nie tylko pomysłodawczynią, ale także producentką i odtwórczynią głównej roli. Za kreację stworzoną w Niepewnych Rae została nominowana do tegorocznych nagród Emmy, a wcześniej wyróżniona także dwoma nominacjami do Złotych Globów. Obok niej w produkcji występują m.in. Yvonne Orji (serial Love That Girl!) jako Molly, Lisa Joyce (Nigdy nie jest za późno) jako Frieda, Natasha Rothwell (Twój Simon) jako Kelli, a także Amanda Seales jako Tiffany oraz Y’lan Noel jako Daniel. Pozostałymi producentami wykonawczymi są: Prentice Penny, Melina Matsoukas, Michael Rotenberg, Dave Becky, Jonathan Berry, Jim Kleverweis oraz Dayna Lynne North.

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu Niepewne (Insecure) wyemitowany zostanie na antenie HBO 13 sierpnia o godzinie 21:40. Kolejne będą pojawiały się co tydzień w poniedziałek. W serwisie HBO GO odcinki będą dostępne tego samego dnia od rana.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *