Czwarty sezon „Nexo Knights” w Cartoon Network

Chmura Monstroxa przywraca do życia zamienionego w kamień Claya. Pozbawiony swojej mocy i wspomnień bohater będzie teraz jej sługą. Premiera czwartego sezonu przygód rycerzy Nexo w poniedziałek 7 sierpnia o godzinie 16:30 na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Królestwo Knighton, mimo ostatnich zwycięstw, pogrążone jest w smutku, a wszystko dlatego, że ciało Clay’a po trafieniu zakazaną mocą zostało zamienione w lity kamień. Nastroju mieszkańców nie poprawi nawet przyjęcie zorganizowane przez Lance’a. W dodatku z każdym dniem sytuacja będzie wyglądała coraz poważniej. Chmura Monstroxa ożywi skamieniałe ciało Claya i wykorzystując jego amnezję, uczyni go swoim sługą. Na szczęście Mancy i Lance uda się przywrócić wspomnienia Clayowi. Niedługo potem bohater przejdzie szkolenie szpiegowskie i będzie usiłował odkryć plany Jestro dotyczące zakazanej mocy.

Ostatnie przeżycia sprawią jednak, że Clay bardzo się zmieni – zacznie przejawiać dziwne zdolności i coraz częściej będzie popadał w złość, co doprowadzi do konfliktów z pozostałymi rycerzami Nexo. Wszystko wskazuje na to, że jego niecodzienne zachowanie ma też związek z tajemniczą wiedźmą Ruiną Stoneheart.

Premiera czwartego sezonu serialu „Nexo Knights” 7 sierpnia na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 16:30.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *