Czwórka na Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Morskim

6 – 7 sierpnia Czwórka zaprasza na kolejne spotkanie ze słuchaczami w plenerze, tym razem na Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Morskim. Ekipa Czwórki pokaże, jak można spędzać wakacje nad wodą dobrze się bawiąc i jednocześnie zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa. Dziennikarze będą relacjonować zmagania najlepszych polskich ratowników prosto ze swojego studia plenerowego na plaży w Kątach Rybackich.

Podczas dwóch dni rywalizacji w duchu fair play rozegrane zostaną konkurencje indywidualne i drużynowe, m. in. wyścigi na deskach ratowniczych, akcja z pasem ratowniczym, akcja z deską ratowniczą oraz konkurencje pływackie i biegowe. Czwarta impreza z cyklu Garmin Rescue Heroes będzie ostatecznym sprawdzianem dla ratowników, którzy już we wrześniu wystartują w Mistrzostwach Świata we włoskim Riccione.

Dla odwiedzających studio plenerowe Czwórki na plaży w Kątach Rybackich stacja przygotowała atrakcje – będzie można zdobyć czwórkowe gadżety przydatne podczas letnich wypadów w plener, zrobić pamiątkowe instaxowe zdjęcie, a także posłuchać nowości z wakacyjnej czwórkowej playlisty.

Na audycję specjalną „PlenAir” z Mistrzostw Polski w Ratownictwie Morskim, w sobotę 6 sierpnia od godz. 15.05 zaprosi Piotr Galus. – Wraz z najlepszymi ratownikami z polskich plaż będziemy uczestniczyć w symulacjach rzeczywistych akcji ratowniczych oraz kursach pierwszej pomocy. Zapytamy o nowe technologie i ich wykorzystanie w trakcie akcji na wodzie – mówi dziennikarz Czwórki.

Ci, którzy nie dotrą na miejsce, będą mogli posłuchać relacji z weekendowych wydarzeń w sobotnich „Pasjonautach” Adama Smolarka, w niedzielnych audycjach „Tędy po trendy” Aleksandry Jasińskiej i „Co Was Kręci” Jeremiego Angowskiego oraz w „Wiadomościach Czwórki”.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *