Da Vinci rozpoczyna współpracę z platformą CDA Premium

Da Vinci rozszerza dystrybucję swojej oferty treści premium na kolejną platformę, udostępniając swoje najlepsze edukacyjne programy telewizyjne w języku polskim, obejmujące tematy z dziedziny nauki, technologii, przyrody i biologii.

Sprawdź ofertę kanału Da Vinci w PROGRAMIE TV

Da Vinci nieustająco poszerza dostęp do swoich treści – poza kanałem TV i aplikacją Da Vinci Kids na telefon, tablet i smart TV, Da Vinci dba o to, by najlepsze programy edukacyjne dostępne były u partnerów, takich jak CDA Premium, umożliwiając większej liczbie rodzin dostęp do wysokiej jakości, starannie dobranych treści edukacyjno-rozrywkowych.

Programy stworzone z myślą o ciekawych świata umysłach, głodnych wiedzy niczym Leonardo da Vinci, sprawiają, że nauka staje się ekscytującą przygodą. Dzięki takim programom jak Nauka na maksa z wybuchowymi eksperymentami, Operacja auć!, edukującym o ludzkim ciele, czy też Matilda i rodzinka Ramsayów, w którym córka słynnego szefa kuchni uczy swoich ulubionych przepisów, dzieci mogą dobrze się bawić i jednocześnie uczyć.

Pozostałe pozycje programowe dostępne na platformie: Zróbże to dobrze, Daj mi moc!, Kuchmistrzostwo, Siyaya. Droga przez Afrykę. Wkrótce zostaną dodane również: Kiedy dorosnę, Bajki z domku na drzewie, Domowa nauka, Siesta Z, Naukowe przygody Śmieszaczków, Łebska ekipa, A to wiesz?, Co powiecie na wynalazek?, Projekt eksploracja: bajeczna planeta.

CDA Premium można wypróbować przez 14 dni za darmo.

Źródło: Da Vinci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *