„Daję słowo” od 11 września w Polsat News

11 września 2015 roku przez siedem kolejnych piątkowych wieczorów przedwyborczych o godzinie 18:00 na antenie Polsatu News widzowie zobaczą nowy program publicystyczny „Daję słowo”, w którym okazję do zadania pytań najważniejszym polskim politykom będą mieli nie tylko dziennikarze, ale i – za pośrednictwem profilu www.facebook.com/polsatnewspl – wszyscy widzowie i internauci. Pierwszym gościem, który stanie w ogniu pytań, będzie Janusz Korwin-Mikke.

„Daję słowo” – cykl siedmiu wywiadów z liderami komitetów wyborczych, co tydzień z innym politykiem. Po zakończeniu rozmowy na antenie, od godziny 18:30 polityk będzie odpowiadał na pytania zadane przez widzów Polsat News i użytkowników internetu na fanpage’u https://www.facebook.com/polsatnewspl. Specjalnie na potrzeby programu „Daję słowo” Facebook udostępnił swoją najnowszą funkcjonalność – aplikację Q&A, dzięki której pytania będą mogli zadawać wszyscy użytkownicy Facebooka. Będzie to pierwsze na taką skalę wykorzystanie tej aplikacjiw Polsce i jedno z pierwszych na świecie.

To pierwsza tego rodzaju współpraca między kanałem informacyjnym, jakim jest Polsat News a serwisem społecznościowym. Dzięki aplikacji Facebooka Polsat News daje swoim odbiorcom – widzom i internautom – możliwość demokratycznej rozmowy między obywatelem a politykiem starającym się o poparcie prezentowanego przez siebie programu. Na antenie telewizyjnej rozmowę z gościem poprowadzi dziennikarz Polsat News Dariusz Ociepa. Po programie w studiu telewizyjnym polityk stanie do egzaminu przed internautami. Użytkownicy aplikacji Facebooka będą zadawać pytania a polityk odpowiadać w czasie rzeczywistym.

W specjalnie przygotowanym przez Facebooka i Polsat News studiu w czasie komunikacji wirtualnej obecni będą tylko: polityk, przedstawiciel jego sztabu lub asystent i moderatorzy fanpage’a polsatnews.pl.

„Daję słowo” to program publicystyczny, który ma pokazać całe spektrum zainteresowania społecznego danym politykiem i jego programem i być może pozwoli dokonać właściwego wyboru w nadchodzących wyborach parlamentarnych. To program, w którym widzowie i internauci mają realną możliwość odpytania lidera kandydującej w wyborach partii/komitetu, wyrażenia opinii i skomentowania.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *