„Damy i wieśniaczki. PL” z rekordową oglądalnością w TTV

Wyemitowany 15 sierpnia 2016 roku premierowy odcinek serii „Damy i wieśniaczki. PL” odnotował wysoką oglądalność z udziałem w rynku w grupie komercyjnej (16-49) na poziomie 6,43%. Odcinek zapowiadający nową serię jesiennej ramówki TTV przyciągnął przed ekrany 661 241 odbiorców. „Damy i wiśniaczki. PL” pokazuje dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów, które zamieniają się rolami i życiem na kilka dni. Widzowie mieli okazję zobaczyć jak znana z „Top Model” właścicielka marki futrzarskiej – Justyna Pawlicka zmierzyła się z surowymi realiami życia na wsi.

TTV zamknęło ten dzień wynikiem 2,80% udziału w grupie komercyjnej (16-49). Na tak dobry rezultat wpłynęły również wyniki oglądalności znanych i lubianych autorskich formatów stacji. „Inicjacje” Przemka Kossakowskiego osiągnęły wynik na poziomie udziału 5,99% w grupie komercyjnej (16-49), zaś „Usterka” z Dominikiem Strzelcem, tropiącym nierzetelnych fachowców, uzyskała 5,53%.

TTV odnotowuje stale rosnącą oglądalność, utrzymując się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w Polsce w grupie komercyjnej (16-49). W lipcu br. stacja zajęła drugą pozycję wśród kanałów tematycznych z udziałem 2,09% SHR odnotowując wzrost o 5,03%.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *