„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w nowej odsłonie w Polsacie

XIV edycja show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” pojawi się już w marcu. Show zyskuje nową oprawę, a także zmienia się dzień emisji, skład jury, producent, reżyser, choreograf i kostiumograf. Na nową odsłonę tego programu widzowie czekali półtora roku.

Sprawdź godziny emisji audycji „Taniec z Gwiazdami” w PROGRAMIE TV

„Taniec z Gwiazdami” to wyjątkowy format, od lat doceniany przez widzów na całym świecie. Polska edycja odniosła ogromny sukces i uważana jest przez twórców formatu za jedną z najlepszych – mówi Dyrektor Programowy Telewizji Polsat Edward Miszczak. – Show jest obecny na antenie Polsatu od 10 lat, dlatego postanowiliśmy go odświeżyć, dodać mu nowej energii. Bez zmian pozostaje to co jest DNA tego programu – emocje i rozrywka na najwyższym poziomie.

W XIV edycji wystąpi 12 par. Oceniać je będzie jury w składzie: Iwona Pavlović, aktorka Ewa Kasprzyk, tancerz Rafał Maserak i choreograf Tomasz Jan Wygoda.

Za choreografię odpowiedzialny będzie Tomasz Barański – tancerz i choreograf, twórca grupy tanecznej „Next”. Barański wielokrotnie brał udział w „Tańcu z gwiazdami” jako trener, program zna od podszewki.

Nad kostiumami tancerzy i gwiazd czuwać będzie Martyna Łach, stylistka, która pracowała przy wcześniejszych edycjach programu, a szlify zdobywała między innymi w paryskim teatrze Moulin Rouge.

Program wyprodukuje Jake Vision, reżyserem XIV edycji jest Wojciech Iwański, który reżyserował już pierwsze edycje „Tańca z Gwiazdami” nadawane w Polsce.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” widzowie będą mogli oglądać od 3 marca w każdą niedzielę o 20.00 w Polsacie.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *