„Debata – wybory do Parlamentu Europejskiego” w Telewizji Polskiej

W środę, 5 czerwca Telewizja Polska zaprasza na „Debatę – wybory do Parlamentu Europejskiego”. Do udziału w programie zostało zaproszonych siedem komitetów wyborczych, które zarejestrowały listy we wszystkich okręgach wyborczych. Transmisja debaty w TVP1 i TVP Info o godz. 20:30, a w TVP Polonia 5 czerwca o godz. 22:10 i 6 czerwca o godz. 04:00.

Sprawdź godziny transmisji debaty w PROGRAMIE TV

W debacie wyborczej wezmą udział:
Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe
Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość
Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy – Normalna Polska w Normalnej Europie
Komitet Wyborczy Polexit
Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska
Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Podczas 90-minutowej debaty kandydaci na posłów i posłanki przedstawią swoje stanowisko w wielu istotnych kwestiach takich jak: Gospodarka, Bezpieczeństwo, Przyszłość UE, Europejskie wartości, Rola Polski w UE.

Każdy z zaproszonych polityków, w krótkiej wypowiedzi, będzie mógł przedstawić swój plan na reprezentowanie Polski w Parlamencie Europejskim. Ponadto uczestnicy debaty będą mieć również możliwość zadawania pytań swoim kontrkandydatom.

Debatę, która odbędzie się w siedzibie Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza 17, poprowadzą Dorota Wysocka-Schnepf i Justyna Dobrosz-Oracz.

W niedzielę, 9 czerwca roku zostanie wybranych 53 posłów i posłanek, którzy będą reprezentować Polskę w Parlamencie Europejskim.

Sprawdź ofertę kanału TVP Info w PROGRAMIE TV

„Debata – wybory do Parlamentu Europejskiego”, 5 czerwca o godz. 20:30 na żywo w TVP1 i TVP Info, a w TVP Polonia 5 czerwca o godz. 22:10 i 6 czerwca o godz. 04:00.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *