Decydujący mecz Holandia – Polska w eliminacjach do ME w piłce ręcznej w Eurosporcie 1

Polscy piłkarze ręczni w niedzielę rozegrają ostatnie spotkanie w eliminacjach do mistrzostw Europy. Biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Holandią w meczu, który może zadecydować o ich udziale w turnieju. Transmisja od 17:50 w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze!

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Po czterech meczach eliminacji do mistrzostw Europy polscy piłkarze ręczni mają na koncie cztery punkty wywalczone w meczach z Turcją. Polacy zanotowali dwie porażki – ze Słowenią na wyjeździe i z Holandią u siebie. W niedzielę 2 maja biało-czerwoni staną przed szansą wzięcia rewanżu na Holendrach i wynik tego spotkania może zadecydować o awansie naszej reprezentacji na mistrzostwa Europy w 2022 roku. Przepustki na turniej zdobędą po dwie najlepsze drużyny z każdej z ośmiu grup oraz cztery najlepsze zespoły z trzecich miejsc.

Mecz Holandia – Polska na antenie Eurosportu 1 i w Eurosport Playerze skomentuje duet Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź. Eurosport posiada wyłączne prawa do transmitowania w Polsce rozgrywek kobiet i mężczyzn w europejskich pucharach w piłce ręcznej: Lidze Mistrzów, Lidze Europejskiej i Pucharze EHF. Stacja ma również wyłączne prawa do mistrzostw Europy kobiet w latach 2022, 2024 i 2026 oraz mistrzostw Europy mężczyzn w latach 2022, 2024 i 2026. Znakomitą ofertę Eurosportu dla miłośników piłki ręcznej uzupełniają prawa do mistrzostw Europy w piłce ręcznej plażowej w 2021, 2023 i 2025 roku.

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *