Detektywistyczne lato ze Scooby-Doo w Boomerangu

Latem na antenie Boomeranga rządzi Scooby-Doo i jego ekipa. Widzowie zobaczą kolejne przygody psiego detektywa i jego przyjaciół, a ponadto każdy fan detektywistycznych tajemnic będzie mógł wcielić się w rolę tropiciela i wspólnie z bohaterami rozwikłać zagadki. Premiera bloku „Wielka Zagadka Scooby’ego” już 18 czerwca na antenie Boomeranga.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

W te wakacje bohaterowie serialu „Wyluzuj, Scooby-Doo” zmierzą się z najbardziej skomplikowanymi zadaniami. Grupa detektywów spotka przerażającego, zakutego w łańcuchy ducha, który błąka się po zimnych więziennych korytarzach pewnego więzienia. Innym razem Scooby, wraz z przyjaciółmi odwiedzi plan filmowy, gdzie spotka oszałamiającą pudlicę. Będzie musiał znaleźć w sobie dość odwagi, by wyjawić uczucia pięknej czworonożnej aktorce. Jednak w realizacji jego planów będzie mu złośliwie przeszkadzał olbrzymi skrzydlaty demon z kamienia.

Ekipa spostrzegawczych nastolatków oraz ich czworonożny przyjaciel zaproszą też widzów do wspólnej zabawy. Każdy widz, będzie mógł sprawdzić się w roli detektywa, i tak jak Fred, Velma, Daphne lub Kudłaty rozwiązywać nietypowe zadania i uczestniczyć w grach, które będą prezentowane pomiędzy kolejnymi odcinkami serialu.

Emisja „Wielkiej Zagadki Scooby’ego” od 18 czerwca, codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 9:05 na antenie Boomeranga. Wypatruj specjalnych zadań na ekranie telewizora i sprawdź swoje śledcze umijętności.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *