„Disco Studio” podwoiło oglądalność POLO TV

Magazyn „Disco Studio” po pół roku nadawania stał się jedną z najlepiej oglądanych pozycji antenowych kanału muzycznego POLO TV. Wyniki pasma w czasie nadawania programu zwiększyły się o 56%.

Program „Disco Studio” pojawił się na antenie POLO TV w połowie kwietnia 2015 roku. Jego lekka i zabawna formuła spotkała się z dużym zainteresowaniem widzów. Przed wprowadzeniem magazynu średnia oglądalność pasma od poniedziałku do piątku w godzinach 17:15-19:15 w grupie komercyjnej wynosiła 29 tys. widzów. Obecnie wynosi ponad 45 tys. widzów, co przekłada się na 56% wzrost oglądalności pasma.

Każdy odcinek „Disco Studio” dociera średnio do 380 tys. widzów. Od września program włączyło aż 8,3 mln widzów (4,4 mln w grupie komercyjnej), co stanowi prawie 25% widzów w Polsce (RCH). Oglądają go przeważnie kobiety w wieku 25-49 lat, ale silnie nadreprezentowana jest także młoda grupa widzów wieku 10-15 lat.

Magazyn „Disco Studio” prezentuje sylwetki gwiazd oraz newsy ze świata disco polo – premierowe teledyski, nowości muzyczne, najciekawsze wydarzenia. Oglądać go można na antenie POLO TV od poniedziałku do piątku w godzinach 17:15-19:15. Program prowadzą gwiazdy kanału: Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala.

Źródło: Lemon Records

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *