Droga Krzyżowa, rekolekcje i nabożeństwa w Polskim Radiu

Dziś o 18.30 na antenie Programu 1 Polskiego Radia po raz kolejny transmitowana będzie Droga Krzyżowa. Z kolei w niedzielę 29 marca Jedynka zaprasza na transmisję mszy świętych rano i wieczorem oraz rekolekcje o. Wacława Oszajcy SJ, zaś Dwójka – emisję nabożeństw ekumenicznych. W związku z epidemią koronawirusa nowe ramówki wprowadziły wszystkie programy Polskiego Radia. Publiczny nadawca wspiera akcję #zostańwdomu.

Sprawdź godziny transmisji Drogi Krzyżowej w PROGRAMIE TV

Już dziś o godz. 18.30 radiowa Jedynka przeprowadzi kolejną transmisję Drogi Krzyżowej. W niedzielę, poza mszą świętą o godz. 9.00, wyemituje także dodatkową liturgię o godz. 19.00 z Bazyliki św. Krzyża w Warszawie.

Sprawdź godziny transmisji Mszy Świętych w PROGRAMIE TV

W najbliższą niedzielę Program 2 Polskiego Radia również nada dwa nabożeństwa: o godz. 8.00 liturgię Kościoła Greckokatolickiego, a o godz. 18.00 – nabożeństwo przygotowane przez Polską Radę Ekumeniczną.

Sprawdź godziny transmisji Rekolekcji Wielkopostnych w PROGRAMIE TV

Naczelna Redakcja Programów Katolickich Polskiego Radia zaprasza w niedzielę do Jedynki, gdzie tuż po serwisie o godz. 8.00 wysłuchać będzie można kolejnych rozważań rekolekcyjnych o. Wacława Oszajcy SJ (ostatnie – w Niedzielę Palmową).

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *