Druga połowa 9. sezonu „The Walking Dead” na FOX

fot. Gene Page/AMC

11 lutego o godz. 22:00 na FOX powróci The Walking Dead, a wraz z nim nowe zagrożenie – Szeptacze! Kim są Szeptacze, z którymi będą musieli zmierzyć się bohaterowie?

Sprawdź godziny emisji serialu „The Walking Dead” w PROGRAMIE TV

Finał pierwszej połowy 9. sezonu The Walking Dead, który oglądaliśmy pod koniec listopada, zaskoczył niejednego fana produkcji. W jednej z ostatnich scen, na zamglonym cmentarzu bohaterowie walczyli z hordą wygłodniałych zombie i natrafili na Szeptaczy, czyli grupę ludzi, którzy noszą maski „uszyte” ze skóry zombie, żyją i swobodnie poruszają się wśród nich. W konfrontacji z nimi zginął jeden z głównych i najbardziej lubianych bohaterów fanów serialu – Jesus (Tom Payne).

Szeptacze nie są zwykłą grupką osób, które znalazły sprytny sposób na przetrwanie. To bezwzględni mordercy, którzy pozostawiają przy „życiu” zombie, ale polują i brutalnie mordują zwykłych ludzi. Ich przywódczynią jest Alpha (Samantha Morton), u której boku stoją – jej prawa ręką Beta (Ryan Hurst) oraz córka Lydia (Cassady McClincy).

Co czeka bohaterów serialu? Nadal będziemy obserwować, jak mierzą się z wydarzeniami, które miały miejsce w ciągu ostatnich sześciu lat i ich wpływem na ich dzisiejsze życie. Od czasu zniknięcia Ricka wielu z nich stało się dla siebie obcych, ale pod pewnymi względami nie poznają też siebie samych. Po rozpoznaniu nowego zagrożenia i zrozumieniu, w jak wielkim są niebezpieczeństwie, będą musieli się zebrać i połączyć siły, aby rozpocząć nierówną walkę z nowym wrogiem. Wkrótce okaże się, że wszystko, co do tej pory przeżyli, to nic w porównaniu z tym, co przyniesie przyszłość, a wszelkie zasady i sposoby na przeżycie, którymi wcześniej się posługiwali, nie gwarantują już bezpieczeństwa.

Sprawdź ofertę kanału FOX w PROGRAMIE TV

Jak wielkim zagrożeniem są Szeptacze? Czy są gorsi od Negana i jego Zbawców? The Walking Dead powróci na FOX już w poniedziałek 11 lutego o godz. 22:00. Dla wszystkich widzów, którzy nie mogą spać w nocy, FOX ma bardzo dobre wieści – premierowe odcinki będzie można oglądać na antenie kanału co poniedziałek o 3:30 w nocy, czyli pół godziny po premierze w USA.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *