Drugi sezon „Polskich zabójczyń” na Crime+Investigation Polsat

A+E Networks realizuje kolejną 6-odcinkową serię dokumentalną „Polskie zabójczynie”, która zadebiutuje na kanale kryminalnym Crime+Investigation Polsat już w środę, 28 marca. Ze strony A+E Networks producentem nadzorującym jest Agnieszka Kubiak, dyrektor ds. lokalnych produkcji, a za produkcję programu odpowiada firma Like Vision.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CI Polsat

Według statystyk, 1/3 kobiet osadzonych w Polsce to osoby skazane za morderstwa. Program „Polskie zabójczynie” kanału Crime+Investigation Polsat opowiada prawdziwe historie tych kobiet i ukazuje szczegóły spraw, w które były uwikłane. Razem z policjantami, psychologami, śledczymi i świadkami będziemy próbować odpowiedzieć na pytanie, dlaczego zabiły, co je do tego pchnęło i czy istnieje jakiś czynnik, który predysponuje niektórych do popełnienia zbrodni.

W drugim sezonie „Polskie zabójczynie” powracamy do głośnych zbrodni, które zdominowały nagłówki najważniejszych mediów w całym kraju. W pierwszym odcinku przyjrzymy się sprawie Katarzyny W. z Sosnowca, która w 2013 roku została skazana na 25 lat więzienia za zabójstwo swojej córki, Madzi. Z pomocą policjantów, detektywów i psychologów zastanowimy się nad tym, dlaczego Katarzyna W. popełniła tę okrutną zbrodnię. W nowej serii stałym ekspertem programu jest Jan Gołębiowski, psycholog kryminalny, biegły sądowy, wykładowca uniwersytecki, a także autor książki „Profilowanie kryminalne”.

Lokalne produkcje to jeden z głównych czynników składających się na sukces kanału Crime+Investigation Polsat. Blisko 3 miliony widzów widziało pierwszy sezon „Polskich zabójczyń”. Sukces pierwszej serii oraz fakt, że produkujemy polskie programy nieprzerwanie od 5 lat, utwierdza nas w przekonaniu, że dla widzów ważne są tematy lokalne. Od lat opowiadamy widzom o sprawach ważnych, często bulwersujących, wzruszających i które są stąd. Każdy kolejny program to krok bliżej do poznania prawdy – powiedziała Agnieszka Kubiak z A+E Networks Poland.

Premiera nowej serii w środy od 28 marca na kanale Crime+Investigation Polsat. Crime+Investigation jest dostępny obecnie na ponad 100 rynkach na świecie i dociera do ponad 60 milionów gospodarstw domowych.

Źródło: A+E NETWORKS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *