Drugi sezon „Przyjazne Motocyklistom” na antenie Motowizji

Od czwartku 24 sierpnia na antenie Motowizji zagości drugi sezon programu „Przyjazne Motocyklistom”. Stacja pokaże gdzie warto bywać, szkolić się, czy nawet jeść, jeżeli podróżujemy motocyklem. Premierę każdego z 12 odcinków nowego sezonu oglądać będzie można w czwartki o godzinie 21:20 tylko w Motowizji.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Motowizja

Nowy sezon „Przyjazne Motocyklistom”

Zakręcona na punkcie dwóch kółek, energetyczna para prowadzących, Ola Kutz i Robert Skawiński wyrusza w trasę by podejmować wyzwania, poruszać emocje i pobudzać pasje. Odwiedzają wyjątkowe miejsca, biorą udział w najważniejszych imprezach motocyklowych, przedstawiają nietuzinkowych ludzi i wystrzałowych pasjonatów. Program jest zatankowany pozytywną energią, szalonymi pomysłami i dobrym humorem. Widzowie dowiedzą się gdzie warto jeździć, szkolić się i rozwijać, które miejsca są przyjazne motocyklistom, jakie akcje społeczne i inicjatywy podejmują miłośnicy jednośladów i dlaczego bycie motocyklistą daje tyle radości.

Z nami jazda jest non stop… zawsze na wysokich obrotach i z dobrą energią. Rozbawiamy, uczymy, odkrywamy, wzruszamy, spełniamy marzenia, podejmujemy wyzwania, budujemy bliskie relacje i łączymy nasze pasje – mówią Ola i Robert.

Co zobaczymy na początku?

Ola i Robert, zaczynają swoją przygodę od wizyty nad polskim morzem. Odwiedzają miasto Ustka i Dolinę Charlloty, gdzie odbędzie się wyjątkowa impreza „Charlotta Enduro Extreme”. Przyjeżdżają na miejsce już dzień wcześniej, żeby porozmawiać z organizatorem zawodów, Marcinem Spirowskim o jego marzeniu, które właśnie się spełnia i zobaczyć jak powstaje tor w samym porcie. Prowadzący pierwszy raz spróbują swoich sił na trialu! Widzowie zobaczą też oczywiście same zawody i zmagania zawodników, którym pogoda nie ułatwiła pokonywania przeszkód. Oprócz tego w programie będą również przejażdżki motocyklem „Spiry” po plaży, wiele cennych rad, szanty i stłuczone szyby. To wszystko w pierwszym odcinku drugiego sezonu „Przyjazne Motocyklistom”, oczywiście w Motowizji.

Na drugi sezon „Przyjazne Motocyklistom” stacja zaprasza w każdy czwartek o godzinie 21:20.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *