Od czwartku 24 sierpnia na antenie Motowizji zagości drugi sezon programu „Przyjazne Motocyklistom”. Stacja pokaże gdzie warto bywać, szkolić się, czy nawet jeść, jeżeli podróżujemy motocyklem. Premierę każdego z 12 odcinków nowego sezonu oglądać będzie można w czwartki o godzinie 21:20 tylko w Motowizji.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Motowizja

Nowy sezon „Przyjazne Motocyklistom”

Zakręcona na punkcie dwóch kółek, energetyczna para prowadzących, Ola Kutz i Robert Skawiński wyrusza w trasę by podejmować wyzwania, poruszać emocje i pobudzać pasje. Odwiedzają wyjątkowe miejsca, biorą udział w najważniejszych imprezach motocyklowych, przedstawiają nietuzinkowych ludzi i wystrzałowych pasjonatów. Program jest zatankowany pozytywną energią, szalonymi pomysłami i dobrym humorem. Widzowie dowiedzą się gdzie warto jeździć, szkolić się i rozwijać, które miejsca są przyjazne motocyklistom, jakie akcje społeczne i inicjatywy podejmują miłośnicy jednośladów i dlaczego bycie motocyklistą daje tyle radości.

Z nami jazda jest non stop… zawsze na wysokich obrotach i z dobrą energią. Rozbawiamy, uczymy, odkrywamy, wzruszamy, spełniamy marzenia, podejmujemy wyzwania, budujemy bliskie relacje i łączymy nasze pasje – mówią Ola i Robert.

Co zobaczymy na początku?

Ola i Robert, zaczynają swoją przygodę od wizyty nad polskim morzem. Odwiedzają miasto Ustka i Dolinę Charlloty, gdzie odbędzie się wyjątkowa impreza „Charlotta Enduro Extreme”. Przyjeżdżają na miejsce już dzień wcześniej, żeby porozmawiać z organizatorem zawodów, Marcinem Spirowskim o jego marzeniu, które właśnie się spełnia i zobaczyć jak powstaje tor w samym porcie. Prowadzący pierwszy raz spróbują swoich sił na trialu! Widzowie zobaczą też oczywiście same zawody i zmagania zawodników, którym pogoda nie ułatwiła pokonywania przeszkód. Oprócz tego w programie będą również przejażdżki motocyklem „Spiry” po plaży, wiele cennych rad, szanty i stłuczone szyby. To wszystko w pierwszym odcinku drugiego sezonu „Przyjazne Motocyklistom”, oczywiście w Motowizji.

Na drugi sezon „Przyjazne Motocyklistom” stacja zaprasza w każdy czwartek o godzinie 21:20.

Źródło: Motowizja