Drugi sezon serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” w Cartoon Network


Zabawny naukowiec Flint Lockwood znów zabierze widzów Cartoon Network do swojego laboratorium, w którym zrealizuje kilka nowych, szalonych pomysłów. Wśród nich znajdzie się projekt maszyny do ożywiania zmyślonych przyjaciół, a także przepis na gigantyczne ręce. Premiera drugiego sezonu serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” już 19 listopada o godz. 15:35.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Flint Lockwood postawił przed sobą bardzo ważne zadanie – chce, by dzięki jego wynalazkom świat stawał się coraz lepszy. Zabawny naukowiec z pomocą przyjaciółki Samanthy Sparks śmiało realizuje w swoim laboratorium wszystkie, nawet najbardziej zwariowane pomysły.

W jednym z odcinków drugiego sezonu chłopiec zauważy, że wszyscy wspaniali wynalazcy tego świata mieli duże ręce, dlatego on też zatroszczy się o to, by jego dłonie były olbrzymie. Widzowie zobaczą też, jak Gil wejdzie w posiadanie największego skarbu Flinta – bezcennych wąsów Alberta Einsteina. Główny bohater zrobi wszystko, żeby je odzyskać. Kiedy indziej postanowi stworzyć maszynę do ożywiania wymyślonych przyjaciół Sam. Czy wynalazek przypadnie do gustu pogodynce?

Premiera drugiego sezonu serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” już 19 listopada w Cartoon Network. Emisja codziennie o 15:35.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *